Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
Eğitim

Sonbahar Mevsiminde İzlemeniz Gereken 3 Film

“Sonbahar Mevsiminde İzlemeniz Gereken 3 Film” ile ilgili yazımızı incelemeye ne dersiniz?

Sonbahar Mevsiminde İzlemeniz Gereken 3 Film

Tıpkı kitaplar gibi filmlerde içlerinde bulundurdukları evrenden dolayı belli zamanlarda, belli yerlerde izlediğinizde çok daha etkileyici ve zevkli gelir. Çekim açıları, renk paleti, içerdiği müzikler ve anlattığı hikaye bizim içerisinde bulunduğumuz ortamla uyuşursa o filmden etkilenme ihtimalimiz daha da artar.

Mevsimlerin üzerimizde bıraktığı izler, bize hissettirdikleri ve bize sundukları tüm o renkler de filmlerle uyuştuğunda film izlemek çok daha zevkli bir hâl alır. Sonbaharın bize sunduğu yağmurların sonlanmasını beklerken, sıcacık bir battaniyenin altında izlemeniz için birkaç zevkli film önerisinde bulunmak istedik. Sonbaharda ne izlesem diye hiç düşünmeyeceksiniz!

Sixteen Candles – 16. Doğum Günü

15 yaşındaki ana karakterimiz Samantha hayatının büyük bir yokuştan aşağı sürüklendiğini düşünmektedir. Okulunda aşık olduğu çocuğun duygularına karşılık vermemesi, ablasının düğün telaşı ve unutulan doğum günüyle başı beladayken yabacı bir değişim öğrencisinin hayatına girmesi de işlerini çok kolaylaştırmadı. İçinden çıkması gereken problemleriyle birlikte genç kızın hayatının güzel bir maceraya dönüşmesini büyük bir heyecanla izleyeceksiniz.

All The Bright Places – Hayatın Kıyısında

Farklı akıl hastalıklarıyla mücadele eden Violet ve Theodore birbirleriyle yolları kesişene kadar oldukça kötü bir durumda hayatlarını sürdürüyordu. Birbirleriyle karşılaştıklarında da hiçbir şey yolunda gitmeyecek gibi görünse de bunun problem olmadığını fark eden ikili, kendi içlerindeki ve çevrelerindeki mucizeleri keşfetmeye başlıyorlar. Başından sonuna kadar sizde birçok farklı duygu uyandıracak bu film, sonbaharın renk paletine birebir uyuyor.

Sing Street

Ailesiyle birlikte Dublin’de yaşayan ve problem kelimesinin somut hali olan Conor, hem arkadaşları hem de öğretmenleriyle ciddi sorunlar yaşamaktadır. Okulda sürekli problem çıkarttığı bir süreçte okulun yakınlarında karşılaştığı bir kıza aşık olur ve onu elde etmek için çalışmalara başlar. Hoşlandığı kızı etkilemek için bir müzik grubu kurmaya karar veren Conor, bunun bu kadar iyi ve sorunsuz ilerleyeceğini nereden bilebilirdi ki? Müzikleri ve içerdiği güzel dostluk hikayesiyle keyifli vakit geçirmenize neden olacak bu film, sizi çok mutlu edecek.

Sonbahar Mevsiminde İzlemeniz Gereken 3 Film ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!