Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
Eğitim

Sonbaharda Nasıl Giyinmeliyiz

“Sonbaharda Nasıl Giyinmeliyiz” ile ilgili yazımızı incelemeye ne dersiniz?

Sonbaharda Nasıl Giyinmeliyiz

Sonbahar… Giyinme konusunda en çok ikileme düştüğümüz ve nasılsa her seferinde yanlış giyindiğimiz bir mevsim. Her an yağmur yağma ihtimali vardır ama güneş çok parlaktır. Bir saat önce fırtına koptuğu için mont giydiğimiz bir günde hava aniden Temmuz’un ortasındaymışçasına sıcaklaşabilir ve giydiğimiz mont elimize yük haline gelir.

Bizim kadar havanın da kafasının karışık olduğu bu mevsimde hasta olmak oldukça kolaydır. Nasıl giyindiğimiz de bunu büyük bir oranda etkilediği için, sonbahar mevsiminde nasıl giyinmeniz gerektiğini sizin için araştırdık. Modaya yön verirken, hava şartlarına bu kadar uygun giyinme konusunda oldukça övgü alacaksınız.

Ayakkabılar

Her an yağmur yağma ihtimali olduğu için not giymek mantıklı görünse de havanın ısınma ihtimali de olduğu için bot giymek ayaklarınızın çok sıcaklamasına neden olabilir. Spor ayakkabılar da yağmur yağdığı anda içine su almaya başlayabilir. Bu noktada yüksek tabanlı spor ayakkabıları tercih edilebilir. Sandalet veya terlik gibi ayaklarınızı doğrudan ıslatacak kadar açık ayakkabıları Eylül ayıyla birlikte unutabilirsiniz.

Ceket

Her an havanın soğuma ihtimaline karşılık olarak ceket almak oldukça mantıklıdır fakat elinizde taşımak bir noktadan sonra sizi yoracaktır. Kısa süreliğine dışarı çıkıyorsanız, uzun kollu bir sweatshirt giymeyi ceket giymeye tercih edebilirsiniz. Eğer uzun saatler dışarıda kalacaksanız, akşam havanın sweatshirt için bile fazla soğuk olacağını hesaba katarak uygun bir ceket almayı deneyin.

Tişört

Sonbahar mevsiminde her giydiğimizde iyi hissettiren ama hava koşulları kötüleştiğinde pişman ettiren bir parça varsa o da tişörttür. Havanın anlık sıcaklığına kanıp sade tişörtle dışarı çıktığımız her seferinde fırtına kopuyor ve biz kendimizi koşa koşa kapalı bir alana atmaya çalışıyoruz. Bu ikilemden kurtulmak adına sweatshirtün altından tişört giyebilirsiniz. Hava ısındığında sweatshirtü çıkararak omuzlarına atar, soğuduğu anda tekrar giyebilirsiniz.

Sonbaharda Nasıl Giyinmeliyiz ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!