Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Sorumluluk Sınavları Başlıyor!

Liseli öğrenciler için önemli bir haber. Merakla beklenen sorumluluk sınavları başlıyor. Peki sorumluluk sınavları ne zaman hangi tarihte başlayacak? İşte haberimizin detayları..

Sorumluluk Sınavları Başlıyor!

1 Mart günü başlayan yüz yüze eğitimden sonra liseli öğrencilerin 1.dönem olmaları gereken sınavlarda başlamıştı. Yüz yüze eğitimle birlikte başlayan uygulamaları sınavlarda geçtiğimiz hafta sona ermişti. Sınavlar sonra erdikten sonra gözler hemen arkasından yapılacak olan sorumluluk sınavlarına döndü.

Liseli öğrenciler kaldıkları derslerden girecekleri olan sorumluluk sınavları bu hafta başlıyor. Liseli öğrenciler yarından itibaren uygulamalı olarak sorumluluk sınavlarına girmeye başlayacaklar. Öğrencilerinin sorumluluk sınavları tamamlandıktan sonra, 1.dönem alınamayan karnelerin notları belirlenecek ve öğrenciler karnelerini yine internet üzerinden erişebilecek.

Dilekçe İle Yüz Yüze Eğitime Gelmeyen Öğrenciler Sınavlara Girmek Zorunda Değil

Yüz yüze eğitim başladı fakat velisinin dilekçesi ile yüz yüze eğitime katılamayan öğrencinin devamsızlığının sayılamayacağı biliyoruz. Aynı zaman bu öğrenciler okuldaki sınavlara da girmiyor. Sorumluluk sınavlarına katılmayan öğrencinin eğer velisi tarafından okula bildirilmiş bir dilekçesi var ise buda öğrenci için bir sorun teşkil etmeyecek.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
1
1
3
0
0
1

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!