Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
Eğitim

Sorumluluk Sınavları Ne Zaman Yapılacak?

Liseli öğrencilerin uygulamalı sınavları devam ederken, öğrenciler sorumluluk sınavlarının yapılacağın tarihi merak etmeye başladı. Peki lise öğrencileri için sorumluluk sınavları ne zaman yapılacak? İşte haberimizin detayları..

Sorumluluk Sınavları Ne Zaman Yapılacak?

1 Mart günü liseli öğrenciler için yüz yüze eğitim başlamıştı. Yüz yüze eğitim ile beraber liseli öğrencilerin ilk dönem karneleri için olmadıkları sınavlarda başlamıştı. Yaklaşık 2 haftadır liseli öğrenciler uygulamalı sınavlara giriyor. Bu hafta için bütün sınavların tamamlanması bekleniyor.

İlk dönem notları düşük olan öğrencilerin sorumluluk sınavlarına girmeleri gerekiyor. Öğrencilerin ilk dönem sınavları bu hafta tamamlanırsa eğer en geç iki hafta için liseli öğrencilerin sorumluluk sınavları başlayacak ve öğrenciler kaldıkları derslerden sınavlara girecekler. Peki sorumluluk sınavları yüz yüze mi yapılacak?

Sorumluluk Sınavları da Normal Sınavlar Gibi Yüz Yüze Olacak

Dersten kalan öğrencilerin girecekleri sorumluluk sınavları da normal sınavda olduğu gibi yüz yüze olacak. Öğrenciler kaldıkları derslerden okullarına gidip uygulamalı olarak sınav olacaklar. Sorumluluk sınavları için şimdilik net bir tarih yok fakat en kısa sürede başlayacağını söyleyebiliriz.

2021 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
1
1
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!