Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Sorularınız / Sözsüz İletişimin Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir
Ödev Soruları

Sözsüz İletişimin Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir

Sponsorlu Bağlantılar


Sözsüz İletişimin Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir

Sözsüz İletişimin Avantajları

Sözsüz iletişim jestler, mimikler dilsel olmayan işaretler aracılığıyla kurulan anlatım biçimidir. Sözle ifade edemeyeceğimiz, kullanamayacağımız kelimeleri jestlerle, mimiklerle ifade edebiliriz. Bazen konuşamayacağımız zamanlarda jest ve mimiklerle yapılan sözsüz iletişim bizim çok işimize yarayabilir.

Sözsüz İletişimin Dezavantajları

Sözsüz iletişimde duygularımızın ifadesini pek fazla yapamayız, anlatabileceklerimiz eksik kalabilir. Sözsüz iletişim kuran insanlar duygularını, heyecanlarını, düşüncelerini karşı tarafa aktarırken zorluk yaşayabilirler.

NOT: Evvel Cevap sitesi olarak siz değerli öğrencilerimizin soruların en iyi şekilde cevaplamaya gayret ediyoruz. Sorular kategorisinde yorum bölümünden bize sorularınızı gönderebilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde sorularınız cevaplandırılacaktır. Sorular cevaplandırılırken cevapların olabildiği kadar net ve açık olmasına özen gösterilecektir. Bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya layık olmak adına sitemizdeki çalışmalara devam ediyoruz. Evvel Cevap kurulduğu ilk günden itibaren pek çok kategoride yayın hazırladı. Şu anki bulunduğunuz kategoride ise binlerce soru – cevap var. Bu kategorideki yayınlar kısaca sorucevap şeklinde hazırlandı. Soru ve cevaplarınız için aynı zamanda evvel cevap forum sitesini açtık. Evvel Cevap Forum ise sadece soru cevap şeklinde olacak basit fakat bir o kadar da faydalı bir site olacak.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir