Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Survivor 31 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Yılda ortalama kaç kez göz kırparız

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 1 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 1 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 1 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor Kıbrıs finali öncesi Dominik adasındaki mücadele ve hırs gün geçtikçe artıyor. Hem ünlüler hem de gönüllüler takımı oyunları kazanabilmek adına ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar. Şu an itibariyle gönüllüler takımında 4 ünlüler takımında ise 5 yarışmacı kaldı.

Alp Kırşan 1 Haziran 2017 Survivor fragmanında ise şu açıklamaları yaptı: Öyle bir aşamaya geldik ki Survivor’da geceleyin yatıp sabahleyin kalktığınızda bir arkadaşının yanınızdan ayrılabilir çünkü finallere çok az kaldı.

Ünlüler takımına baktığımızda ise uzun zamandan sonra tartışmalar oldu. Survivor 30 Mayıs 2017 tarihinde Survivor Furkan elendi. Survivor Furkan Sabriye ve İlhan Mansız ile aynı potadaydı. Dün Furkan’ın elenmesine ise adadaki herkes üzüldü. Acun Ilıcalı’da ilk defa bir yarışmacının elenmesine bu kadar çok üzüldüğünü belirtti. Furkan elendiğini duyduğu an önce şaşırdı daha sonra kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasını yaparken ise duygulu anlar yaşandı. Özellikle Survivor’a katıldıktan sonra Serhat Akın gibi bir abiye ve Sema gibi bir ablaya sahip olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi. Survivor Furkan herkese sarıldı ve Dominik adasından ayrıldı.

Gönüllüler takımına baktığımızda ise şu an için her şey yolunda görünüyor. 2 dokunulmazlık oyununu da arka arkaya kazanarak adada 4 kişi kalmayı garantilediler. Gönüllüler takımında özellikle Survivor Gökhan’ın performansını arttırması gönüllüler takımının oyunları arka arkaya kazanmasını sağlıyor.

1 Haziran 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Ünlüler takımından Survivor Serhat Akın ise şu açıklamaları yaptı: Bu oyununu kanunun kuralı bu, birilerimiz elenecek belki yarın ben eleneceğim, ama Furkan’ın burda işi yarım kaldı gibi hissettim ben. Onun burda yarım bıraktığı işi ben tamamlayacağım. Bugünün ödülü ise mor odada Acun Ilıcalı ile sohbet ve oyun konsolunda oyun oynamak. Aynı zamanda lahmacun ve şiş kebap kazanacak.

Survivor Kıbrıs finali öncesi ödül oyunları ve ödüller daha fazla değerleniyor. Peki “Survivor 1 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazanacak?” Bu haftaki ödül oyunu kıran kıran geçti.

Survivor 1 Haziran 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı çok iyi bir performans sergiledi ve ödül oyununu kazanmayı hak ettiler. Bundan sonraki dokunulmazlık oyunları ise merakla bekleniyor.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir