Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 10 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 10 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 10 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor Kıbrıs finali öncesi adadaki heyecan gün geçtikçe artıyor. Hem ünlüler takımı hem de gönüllüler takımı çıktıkları her oyunda sonuna kadar savaşıp oyunları kazanmak istiyorlar.

Ünlüler takımına baktığımızda 9 Haziran 2017 ödül oyununu kaybetmeleri onların moralini bozdu. Dünkü her ne kadar bayrak yarışına kalsa da gönüllülerin daha iyi oynadığını gördük. Ünlüler takımında dün Sabriye kasık ağrısından dolayı oyunlara çıkmadı. Sabriye Şengül’ün oyunlara çıkmaması hem kendi takımı hem de gönüllüler takımından tepki almasına sebep oldu. Doktor kontrolü sonrası doktorun her ne kadar oynayabilirsin demesine rağmen Survivor Sabriye oyunlara çıkmadı. Survivor Sema ise çıktığı hemen her oyunu kazandı fakat dünkü ounda Survivor Serhat ve Survivor Adem Kılıççı kötüydü.

Gönüllüler takımına batığımızda ise özellikle Survivor Ogeday’ın göstermiş olduğu performans dikkat çekiciydi. Survivor Ogeday çok fazla oyuna çıkmasına rağmen hemen hemen her oyunu kazanmasını bildi. Dünkü oynanan oyunda da Survivor Ogeday kendini çok iyi hissetti ve takımına galibiyeti getirdi.

10 Haziran 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor Kıbrıs finali öncesi artık her oyun kıran kırana geçiyor. 10 Haziran 2017 Survivor dokunulmazlık oyununda Survivor Sema ile Survivor Berna tartıştı. Survivor Adem Kılıççı’nın ise parkurda düşmesi yürekleri ağıza getirdi. Peki Survivor 10 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazanacak?

Survivor 10 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı 10 Haziran 2017 Survivor dokunulmazlık oyununda çok iyi bir performans sergileyip ödülü almayı bildiler.

Survivor 10 Haziran 2017 Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 10 Haziran 2017 dokunulmazlık oyunundan sonra bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Bireysel dokunulmazlık oyununun galibini ise birazdan sizlerle paylaşacağız.

Survivor 10 Haziran 2017 Bireysel dokunulmazlık oyununu Survivor Berna  kazandı.

Survivor 10 Haziran 2017 eleme konseyinde kimin adı yazıldı

Bilindiği üzere Survivor 2017’de gönüllüler takımı 3, ünlüler takımı ise 5 kişi kaldı. Eleme konseyinde kimin adının yazılacağı bu hafta kimin gideceği ise merak konusuydu.

Survivor 10 Haziran 2017 eleme konseyinde Survivor Ogeday ve Survivor Elif’in adı yazıldı. 

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir