Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 10 Şubat 2018 Ödül oyununu kim kazandı
Survivor All Star 2018

Survivor 10 Şubat 2018 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 10 Şubat 2018 Ödül oyununu kim kazandı

Her sene olduğu gibi bu senede siz değerli takipçilerimiz için Survivor All Star 2018’i değerlendireceğiz. Survivor 2018 ilk defa bu kadar güçlü bir kadroyla çıktı. Her iki takımda da çok güçlü yarışmacıların olduğu aşikar.

Survivor All Star ilk günde adada toplamda 24 yarışmacı var. Ünlüler takımında 12 gönüllüler takımında ise 12 kişi. Dün ise çok farklı bir olay yaşandı. Hakan Hatipoğlu ünlüler takımından gönüllüler takımına geçti. Bu olay herkesi çok ama çok şaşırttı. Çünkü Hakan Hatipoğlu ünlüler takımından biri. Bunun sebebi ise Hakan ile Turbo Turabi’nin daha önceden tartışmış ve kavgalı olması. Acun Ilıcalı gerginlik olmaması ve adada kavga çıkmaması adına Hakan’ı gönüllüler takımına aldı. Hakan ise gönüllüler takımına gideceğini duyunca önce şaşırdı ve ardından bütün gönüllülerin elini alarak ve selamlaşarak yeni takımına dahil oldu.

10 Şubat 2018 Survivor ödül oyununu kim kazandı

10 Şubat günü yayınlanan programda iki yarışma yapıldı. Birinci yarışmayı ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı kazandıkları bu yarışmayla birlikte adalarında yatağa sahip oldular.

Survivor 10 Şubat 2018 İlk Ödül oyununu ise gönüllüler takımı kazandı. Gönülüler takımı bu oyunu kazanarak kişi başı 4 yumurtanın sahibi oldu.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir