? Survivor 11 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı | Evvel Cevap

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 11 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 11 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı


Survivor 11 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor Kıbrıs finali öncesi her geçen gün heyecan artıyor. Hem ünlüler hem de gönüllüler takımı büyük final öncesi ellerinden gelen her şeyi ortaya kouyor. Herkes Kıbrıs finaline gitmek için çok çaba sarf ediyor.

Ünlüler takımına baktığımız zaman bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazandıkları için moral depoladılar. Ünlüler takımı 10 Haziran 2017 dokunulmazlık oyununu kazanarak çok rahat bir konsey geçirdiler. Ünlüler takımı 8-4 önde olmasına rağmen dokunulmazlık oyunu bayrak yarışına kaldı ve bayrak yarışına Survivor Adem – Survivor Sema karşı takımdan ise Survivor Elif  – Survivor Ogeday çıktı. Survivor Ogeday’ın kritik hatası sonucu ise dokunulmazlık oyununu kazanan taraf ünlüler takımı oldu.

Gönüllüler takımına baktığımızda ise 10 Haziran 2017 dokunulmazlık oyununda özellikle Survivor Berna’nın kötü performansı dokunulmazlığın kaybedilmesine sebep oldu. Survivor Berna kötü bir oyun çıkardı ve kötü oyunundan dolayı bir ara Survivor Sema ile tartıştı.

11 Haziran 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Bu hafta bilindiği üzere Türkiye milli takımı için çok önemli bir maç var. Normalde 11 Haziran 2017 Pazar günü dokunulmazlık oyunu oynanacaktı fakat milli takımın maçından dolayı ödül oyunu oynandı. Survivor ilk defa bu akşam 19:45’te başladı. Peki Survivor 11 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazanacak?

Kıbrıs finali öncesi artık oynanan son ödül oyunları. Survivor 11 Haziran 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı çok iyi bir performans sergileyip ödülü almayı hak ettiler.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir