Ana Sayfa / Survivor / Survivor 11 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 11 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı


Survivor 11 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Dominik adasında her geçen gün mücadele artıyor. Hem ünlüler takımı hem de gönüllüler takımı ödülleri kazanabilmek adına ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar.

Ünlüler takımına baktığımız zaman ise son 10 oyundan 9’unu alarak çok iyi bir çıkış yakaladılar. Hatta en son yapılan Suırvivor 9 Mayıs 2017 ödül oyununu ünlüler takımı kazanmıştı. Gönüllüler takımı sadece 8 Mayıs 2017 ödül oyununu kaybetmişlerdi. Ünlüler takımı şu an itibariyle kemik kadrolarını oluşturdukları için yarışmalara çok daha güçlü bir şekilde çıkıyor. Şu anki kadrolarında, Sabriye hariç, bütün yarışmacılar üst düzey bir performans sergiliyorlar.

Gönüllüler takımına baktığımızda ise son 10 oyundur sadece 1 galibiyet aldıklarını görüyoruz. Gönüllüler takımı şu ana kadar ki en kötü performanslarını sergiliyorlar. 9 Mayıs 2017 eleme gününde özellikle Survivor Tuğçe’nin gitmesi gönüllüler takımında önemli bir kan kaybı olarak görünüyor. Gönüllüler takımından özellikle Survivor Gökhan ve Survivor Anıl gittikten sonra gerçekten de çok ama çok iyi bir takım ortaya çıkmış olacak. Şu an itibariyle gönüllüler takımının kendini nasıl toparlayacağı ve oyunları nasıl kazanacağı merakla bekleniyor.

11 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Bu haftaki belki de en çok merak edilen sorulardan bir tanesi “Survivor 11 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazanacak” Sebebi ise Survivor tarihinde şu ana kadar ki en büyük ödülün veriliyor olması. Survivor 11 Mayıs 2017 ödül oyununun ödülü ise sıfır kilometre bir araba. Hem de bu araba kazanan takımın her oyuncusuna verilecek. Ünlüler takımında veya gönüllüler takımında kaç tane yarışmacı varsa her birine birer tane araba hediye edilecek. Ödül bu kadar büyük olunca 11 Mayıs 2017 Survivor yarışmaları daha büyük bir mücadeleye sahne oldu.

Survivor 11 Mayıs 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı 11 Mayıs 2017 günü çok iyi bir mücadele ortaya koydular ve ödülü kazanmayı bildiler. Yarışmanın sonunda ise çok büyük bir mutluluk yaşandı.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir