Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 13 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 13 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 13 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Kıbrıs finali öncesi adadaki heyecan gün geçtikçe artıyor. 12 Haziran 2017 günü dokunulmazlık oyunu oynandı. Her iki takımdan da adaylar çıktı. Gönüllüler takımı Survivor Ogeday ve Survivor Elif’i, ünlüler takımı ise Survivor Sabriye ve Survivor İlhan Mansız’ı çıkardı. Elenen ve adaya veda eden son isim ise Survivor Elif oldu.

Ünlüler takımına baktığımız zaman Kıbrıs finali öncesi takımı korumayı ve 5 kişi kalmayı başardılar. Ünlüler takımı her ne kadar 12 Haziran 2017 dokunulmazlık oyununda kötü olup dokunulmazlık oyununu kaybetseler de eleme potasından kurtulmayı başardılar.

Gönüllüler takımına baktığımızda ise Survivor Elif’in takımdan ayrılması moralleri bozdu. Survivor Elif Kıbrıs finalini görmeyi çok istediğini fakat kısmetinin buraya kadar olduğunu belirtti.

Survivor 2017 yarışmasında son elenen yarışmacı gönüllüler takımından Survivor Elif olduğu için bundan sonra takımlar yarışmayacak bireysel yarışmalar olacak. 13 Haziran 2017 günü oynana ilk bireysel yarışma ise; yarışmacıların annelerine sorulan soruları çocukların bilmesi oldu. Annenize sorduk yarışmasında ise çok keyifli dakikalar yaşandı.

13 Haziran 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Survivor 13 Haziran 2017 Ödül oyununu Survivor Berna kazandı. Bugünün ödülü ise televizyon tarihinde bir ilk olarak anons edildi. Acun Medya ekibi kazanan kişiye PORSCHE JEEP verecek.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir