Ana Sayfa / Survivor / Survivor 13 Mayıs 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 13 Mayıs 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı


Survivor 13 Mayıs 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Kıbrıs finali öncesi Dominik adasında yaşanan mücadele gün geçtikçe artıyor. Hem ünlüler takımı hem de gönüllüler takımı oyun ne olursa olsun ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar. Kıyasıya ve kıran kırana geçen mücadelelere sahne oluyor.

Ünlüler takımını incelediğimiz zaman şu an için her şey yolunda gidiyor. Özellikle Survivor 12 Mayıs 2017 ödül oyununu kazanmaları onlar için müthiş bir motivasyon kaynağı oldu. Çünkü şu ana kadar ki Survivor tarihinde verilen en büyük ödülü kazandılar. Ünlüler takımındaki her bir yarışmacı kia sportage kazandı. Bu ödülü özellikle Survivor Sabriye çok ama çok istiyordu. Zaten en çok ağlayan ve bu ödülü alınca en çok şaşıran Survivor Sabriye oldu. Hatta Survivor İlhan Mansız ile Survivor Serhat Akın 11 Mayıs günü bencte tartışmış Survivor Serhat Akın Survivor İlhan Mansız’a bir daha seninle muhattap olmam demişti fakat dünkü ödül oyununu kazanarak aralarındaki bu kırgınlığı ve tartışmayı bitirdiler.

Gönüllüler takımına baktığımız zaman ise şu an için takım darma duman. Survivor tarihindeki en büyük ödül oyununu kaybetmeleri onları resmen yıktı. Çünkü bu oyunu kazanıp arabayı almayı çok istiyorlardı. Her birinin ise ayrı ayrı hayalleri vardı bu ödülle ilgili ama kazanamadılar.

13 Mayıs 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Kıbrıs finali yaklaşırken artık dokunulmazlık oyunlarının da değeri artıyor. Bu haftanın en çok merak edilen sorularından birisi: “Survivor 13 Mayıs 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazanacak

13 Mayıs 2017 Dokunulmazlık oyununa her iki takımda müthiş bir motivasyonla çıktılar. Survivor 13 Mayıs 2017 dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı 13 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununda çok iyi bir performans ortaya koydular ve dokunulmazlığı kazandılar.

Survivor 13 Mayıs 2017 Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor Dominik adasında bireysel dokunulmazlık oyunları da çok ama çok değerli. Çünkü bu yarışmayı kazanan kişi hem eleme potasına girmekten kurtuluyor hem de bir isim söylüyor. Takımdaki dengeler açısından 13 Mayıs 2017 bireysel dokunulmazlık oyunlarını kazanmak çok ama çok değerli.

Survivor 13 Mayıs 2017 Bireysel dokunulmazlık oyununu Survivor Gökhan  kazandı.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir