Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Survivor 13 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 15 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 14 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 14 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 14 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Dominik adasında Kıbrıs finaline çok az bir süre kaldı. Adadaki bütün yarışmacılar adada ve Survivor’da kalmak adına ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar.

Gönüllüler takımına baktığımızda gönüllüler takımında sadece iki kişi kaldı. Survivor Berna ve Survivor Ogeday. Ünlüler takımı ise 5 kişi olarak yollarına devam etmekte. Survivor 13 Haziran 2017 Ödül oyununu ise Survivor Berna kazandı. Survivor Berna şahane bir ödül kazandı. Survivor Berna dünkü sorulan soruları en iyi şekilde bilerek Porche Jeep’in sahibi oldu. Berna Keklikler ödülü aldığı için çok mutlu oldu. Türk televizyon tarihinde ise böyle bir ödül hiç verilmedi ve Berna bu ödülü kazandığı için gözleri doldu.

Survivor 2017 Dominik adasında ise artık kurallar değiştir. Survivor artık bireysele döndü. Yani her yarışmacı takımı için değil sadece kendi için yarışacak. Dokunulmazlık oyununu ise sadece bir kişi kazanacak. Survivor Kıbrıs finali öncesi Kıbrıs’a gidene kadar bu şekilde devam edecek. Survivor Kıbrıs finaline ise sadece 4 kişi gidecek. Peki bu haftanın en çok merak edilen sorularından bir tanesi: Survivor 14 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazanacak?

Survivor 14 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu Survivor Ogeday kazandı. Survivor Ogeday denge oyununda çok iyi bir performans sergiledi ve dokunulmazlığın sahibi oldu.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir