Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Survivor 11 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 15 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 14 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 14 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 14 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Dominik adasında artık birleşme oldu ve he iki takımda aynı adada yaşamaya başladı. Birleşme partisinden sonra Survivor Anıl ve Survivor Ogeday’ın sakatlıkları gönüllüler takımında güç kaybının yaşanmasına sebep oldu.

Survivor ünlüler takımına baktığımız zaman şu an itibariyle her şey yolunda gözüküyor. Son ödül oyununda Survivor Adem Kılıççı ve Survivor İlhan Mansız ufak bir tartışma yaşamış ve bu tartışmadan sinirlenen Survivor  Adem Kılıççı baş parmağını kırmıştı. Survivor Sabriye Şengül ise gönüllüler takımının kızları ile bir yakınlaşma içinde.

Survivor gönüllüler takımında ise durumlar biraz karışık. Özellikle Survivor Ogeday ve Survivor Anıl’ın yaşamış oldukları sakatlıklar takımı olumsuz yönde etkiledi ve geçen haftaki oynanan hemen hemen her oyununun kaybedilmesine sebep oldu. Gönüllüler takımında özellikle Survivor Volkan Çetinkaya’nın Survivor Berna Keklikler’i koruması ve himayesi altına alması dikkat çekici. Bugün ödül oyunu oynanmadan önce Survivor Berna Keklikler Survivor Gökhan Gözükan’la tartıştı. Survivor Gökhan Gözükan Survivor Berna Keklikler’e bağırdı. Fakat bu bağırmanın sonucunda Survivor Volkan ile Survivor Gökhan tartıştı.

14 Nisan 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Dokunulmazlık oyunlarını arka arkaya kaybeden gönüllüler takımının 14 Nisan 2017 Survivor ödül oyununda neler yapacağını herkes merakla bekliyordu. Özellikle Survivor Ogeday’ın iyileşmesi ve takıma katılması takıma nasıl bir katkı sağlayacak ama en önemlisi ve herkesin merak ettiği “Survivor 14 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 14 Nisan 2017 Ödül oyununu müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Hem gönüllüler hem de ünlüler takımı ödül oyununu kazanabilmek adına ellerinden gelen her şeyi ortaya koydular. Survivor 14 Nisan 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı 14 Nisan 2017 ödül oyununda gerçekten de iyi bir performans sergileyip ödülü almayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir