Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 15 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 15 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 15 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor Kıbrıs finali öncesi adadaki mücadele ve heyecan gün geçtikçe artıyor. Her iki takım çıktıkları oyunları kazanabilmek için ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar.

Survivor gönüllüler takımına baktığımızda şu an gönüllüler takımı için işler hiç de yolunda gitmiyor. Gönüllüler takımı 6 dokunulmazlık oyununu üst üste kaybettiler. Bu haftaki dokunulmazlık oyununu da kaybederek 4 tane aday çıkardılar. Gönüllüler takımında şu an Survivor Gökhan ve Survivor Ogeday dışında bütün yarışmacılar eleme potasında. Eleme potasında olmak tabiki de yarışmacıların motivasyonunu biraz da olsa düşürecektir. Fakat gönüllüler takımının bir an önce kendini toparlaması ve oyunları kazanması gerekiyor.

Ünlüler takımına baktığımızda ise şu an için ünlüler takımında işler yolunda. Ünlüler takımı son 14 oyundan 13’ünü kazanarak müthiş bir performans gösterdiler. Ünlüler takımı gerçekten de şu an itibariyle kemik kadrosunu oluşturmuş durumda ve çıktıkları her oyuna güçlü bir şekilde çıkıyorlar. Takım arkadaşlarının birlikte olan ilişkileri de çok iyi hemen hemen hiç tartışma olmuyor.

15 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Bu haftaki en merak edilen konulardan bir tanesi de “Survivor 15 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazanacak“. Survivor 2017 ilklerin ve enlerin Survivor’ı. Oynanan oyunların zorluk derecesi yüksek olmakla birlikte yarışmacıların gösterdiği performanstan kaynaklı seyir zevki de yüksek.

Survivor 15 Mayıs 2017 Ödül oyununu gönüllüler takımı kazandı.  Gönüllüler takımı 15 Mayıs 2017 günü çok iyi bir performans sergiledi ve ödül oyununu kazanmayı hak etti.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. Belçikalı darling

    Bizi kandirinca eliniZe ne geçiyor merak ediyorum yalan bilgi verince.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir