? Survivor 16 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı | Evvel Cevap

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 16 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 16 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı


Survivor 16 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor Kıbrıs finaline 6 gün kala adadaki heyecan gün geçtikçe artıyor. Adada hemen hemen her gün dokunulmazlık oyunları oynanıyor. Yani artık Suvrivor’da hızlandırılmış çekimleri izliyoruz.

Survivor 2017 Dominik adasında ünlüler takımından 5, gönüllüler takımından ise 1 kişi kaldı. Survivor Ogeday şu an gönüllüler takımını temsil eden tek kişi. 15 Haziran 2017 Survivor eleme konseyinde elenen isim Survivor Berna olunca Survivor Ogeday gönülller takımını temsil eden tek kişi olarak Dominik adasında kaldı.

Survivor Kıbrıs finaline artık sadece 6 gün kaldı. 6 Gün sonra Kıbrıs finaline gidecek yarışmacı sayısı ise 4. Bu dört yarışmacının kim olacağını ise önümüzdeki günlerde göreceğiz. 2 tane daha yarışmacı adadan gittikten, elendikten sonra 4 yarışmacıyla Kıbrıs finaline gideceğiz.

Adada özellikle Survivor Adem ve Survivor Berna dokunulmazlık oyunlarını kazanmayı çok istiyor. Çünkü bu iki yarışmacı dokunulmazlık oyunlarını kaybederse eleme potasında olacak kişilerden birisi olacak.

16 Haziran 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Bu haftanın belki de en çok merak edilen sorularından bir tanesi Survivor 16 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Survivor Berna elendikten sonra ilk dokunulmazlık oyunu bugün oynandı. Oynanan oyun ise denge oyunu oldu. Bugünkü oyunda özellikle Survivor Sabriye çok kötü bir performans sergiledi. Hatta çoğu kez yarışmaya korkarak çıktı. Şu an itibariyle adada kalan tek kadın yarışmacı ise Survivor Sabriye.

Survivor 16 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu Ogeday kazandı. Survivor Ogeday 16 Haziran 2017 dokunulmazlık oyununda çok iyi bir performans sergileyip dokunulmazlık oyununu almayı hak etti. Denge oyunlarında çok iyi bir performans sergiliyor.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir