Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Survivor 15 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 17 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 16 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı kim elendi
2017-survivor

Survivor 16 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı kim elendi

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 16 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı kim elendi

Survivor Kıbrıs finali öncesi adadaki mücadele gün geçtikçe artıyor. Hem ünlüler takımı hem de gönüllüler takımı oyunlarda çok iyi performanslar sergileyip oyunları kazanmak için ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar.

Ünlüler takımına baktığımızda Survivor Serhat Akın’ın rahatsızlığı dışında yolunda gitmeyen hemen hemen hiçbir şey yok. Son 14 oyundan 12’sini kazanan ünlüler takımında şu an için moraller çok yüksek. Ünlüler takımının aralarındaki arkadaşlık ilişkileri ve paylaşımları çok iyi. Ünlüler takımı kazandıkça takım oldular. Kazandıkça daha da güçlü ve kompakt bir takım haline geldiler.

Gönüllüler takımına baktığımızda ise uzun zamandan sonra dün bir oyun kazandılar. Survivor 15 Mayıs 2017 Ödül oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı her iki turu da kazanarak uzun bir aradan sonra galip gelmeyi bildiler. Gönüllüler takımındaki bu galibiyet moralleri biraz da olsa yerine getirdi.

16 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Bu haftaki ilk ödül oyununu gönüllüler takımı kazanmıştı. Peki “Survivor 16 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazanacak.” Ödül oyunları olunca her iki takımda bu ödül oyunlarını kazanabilmek adına her şeylerini ortaya koyuyorlar.

Survivor 16 Mayıs 2017 Ödül oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı 16 Mayıs 2017 tarihinde oynanan ödül oyununda çok iyi bir performans sergileyip ödülü almayı hak ettiler.

Survivor 16 Mayıs 2017  kim elendi

Bu haftanın en merak edilen sorularından bir tanesi de “Survivor 16 Mayıs 2017 kim elenecek” oldu. Geçen haftaki dokunulmazlık oyunlarının gönüllüler takımı kaybettiği için gönüllüler takımı 4 aday birden çıkardı. Gönüllüler takımında eleme potasındaki adaylar ise;

  • Survivor Berna
  • Survivor Elif
  • Survivor Anıl 
  • Survivor Volkan

Survivor 2017 başladığı günden beri en çok potaya giren yarışmacı Survivor Berna oldu. Survivor Berna yaklaşık 16 haftadan beri eleme potasında. Survivor 16 Mayıs 2017 günü Survivor Anıl elendi.  Survivor Anıl elendiğini duyunca önce şaşırdı, fakat bu yarışmaya katıldığı için çok mutlu olduğunu söyledi. Survivor Gökhan bütün takım arkadaşlarına sarıldı ve Survivor 2017’ye veda etti.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. teşekkür ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir