Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 16 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 16 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 16 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Dominik adasında oynana dokunulmazlık, ödül ve sembol oyunlarında mücadele en üst seviyede. Her geçen gün yarışmacıların açlıkları artsa bile oyunlarda en iyi performansı sergiliyorlar. Acun Ilıcalı ve Acun Medya ekibi de her seferinde enlerin Survivor‘ı yaşandığını belirtiyorlar.

Survivor 15 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazanmıştı. 15 Nisan 2017 dokunulmazlık oyununda gönüllüler takımı gerçekten de çok iyi bir performans sergilemiş ve dokunulmazlık oyununu almışlardı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı ise bireysel dokunulmazlık oyununa çıkmış ve finali Survivor Sabriye Şengül ile Survivor Adem Kılıççı oynamıştı. Finalde ise Survivor Adem Kılıççı bireysel dokunulmazlığı kazanmayı hak etmişti.

16 Nisan 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Her hafta oynanan dokunulmazlık oyununun ne ünlüler takımı ne de gönüllüler takımı kaybetmek istemiyor. Kıbrıs finaline her yarışmacı katılmak ve gitmek istiyor. Peki “Survivor 16 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Bu haftaki son dokunulmazlık oyununda her iki takımda elinden gelen her şeyi ortaya koydu. Survivor 16 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı 16 Nisan 2017 günü oynanan dokunulmazlık oyununda çok iyi bir performans sergilediler ve dokunulmazlık oyununu kazandılar.

Survivor 15 Nisan 2017 yapılan konseyde ismi yazılan Sabriye Şengül’ün ise bundan sonraki oyunlarda ve ada yaşantısında neler yapacağı arkadaşlarına nasıl davranacağı merak konusu.

Survivor 16 Nisan 2017 Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir