Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 17 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 17 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 17 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı 

Survivor 2017 Kıbrıs finali öncesi adadaki mücadele gün geçtikçe artıyor. Yarışmacıların kazanma hırsı ve mücadele seviyesi de artıyor. Kıbrıs finali öncesi şu an için 11 kişi kaldı. 11 kişiden kimlerin Kıbrıs’a gideceğini ise merakla bekliyoruz.

Ünlüler takımına baktığımızda arka arkaya 6 dokunulmazlık oyununu kazandılar. Rakibin sayısal olarak azalmasını sağladılar. Ünlüler takımı çok iyi bir galibiyet serisi yakalamıştı fakat son iki ödül oyununu kaybettiler. 15 Mayıs 2017 ve 16 Mayıs 2017 Survivor ödül oyunlarını arka arkaya kaybettiler. Bu ödül oyunlarında ise oyunlarda önde gelmelerine rağmen son sayıları yapamadıkları için oyunları kaybettiler.

Gönüllüler takımına baktığımızda ise son iki ödül oyununu kazandıklarından dolayı moralleri biraz da olsa yerine geldi. Gönüllüler takımı tam dibi görmüşken şu an için yavaş yavaş kendine geliyor. Gönüllüler takımından ise en son giden yarışmacı Survivor Anıl oldu. Survivor Anıl gittiği için üzgün olduğunu söyledi fakat Survivor yarışmasına katıldığı için de çok mutlu olduğunu belirtti. Survivor Anıl giderken “Survi”yi de yanında götüreceğini söyledi. Hatta belki de Survi’nin oyuncağını yapabileceğini onu çocuklarla tanıştıracağı belirtti.

17 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı 

Bu haftanın en merak edilen sorularından bir tanesi de “Survivor 17 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazanacak” Bu haftaya ünlüler takımı hiç iyi başlamadı ve iki oyunu arka arkaya kaybettiler. 17 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu kazanabilmek için her iki takımda ellerinden gelenin en iyisini ortaya koydu.

Survivor 17 Mayıs 2017 Ödül oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı 17 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununda çok iyi bir performans sergileyip ödülü almayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir