Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 18 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 18 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 18 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017‘de her geçen gün yeni şeylerle karşılıyoruz. Survivor 2017’ye katılan yarışmacılar en büyük ödüllerin sahibi oldu. En farklı yarışmaları ise bu sene oynadılar. Bu seneki Survivor Acun Ilıcalı’nın söylemiyle “enlerin ve ilklerin Survivor’ı”. Bu seneki yarışmacılar da çok ama çok iyi bir şekilde hazırlanmışlar.

Bu sene Acun Medya ekibi bir ilke imza atıyor. Bilindiği üzere ilk defa Yunan kanallarında Survivor yarışması gösteriliyor. Yunan halkı Survivor’ı o kadar çok sevdi ki aylardan beri Yunan kanallarında 1. sırada ve reyting rekorları kırdı. Survivor sadece Türkiye’de değil Yunanistan’da gösteriliyor. Acun Medya ekibi Survivor 2017’yi hem Türkiye’de hem de Yunanistan’da yaptı.

Survivor 2017’de ise Türk Survivorlar ile Yunan Survivorlar ilk defa karşı karşıya gelecek. Özellikle Türk takımından Survivor Furkan, Survivor Volkan, Survivor Adem Yunan takımını duyunca çok ama çok sevindiler.

18 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Bu haftanın belki de en çok merak edilen sorularından bir tanesi “Survivor 18 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazanacak“. 18 Mayıs 2017 Survivor büyük bir mücadeleye sahne oldu. Hem Yunan takımı hem de Türk takımı oyunu ve ödülü kazanabilmek için ellerinden gelen her şeyi ortaya koydular. Fakat Türk takımı çok daha kaliteli yarışmacılardan oluşuyordu.

Survivor 18 Mayıs 2017 Ödül oyununu Türk takımı kazandı. Türk Survivorları tarihi bir oyuna çıktılar ve Yunan takımını hallaç pamuğuna çevirdiler. Oyunlarda Survivor Adem ve Survivor Sema ise çok iyi bir performans sergilediler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. teşekkür ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir