Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 18 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 18 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 18 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Dominik adasında hemen hemen oynanan bütün oyunlar çok çekişmeli geçiyor. Her iki takımda çıktıkları bütün oyunları kazanmak istiyorlar. Survivor 2017 Dominik adasında oynanan son iki dokunulmazlık ve ödül oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımında sakatların iyileşmesi takımı kendine getirdi. Gerçekten de Survivor Ogeday ve Survivor Anıl’ın yaşamış olduğu sakatlıklar gönüllüler takımının peş peşe ve çok oyun kaybetmesine sebep oldu. Fakat Survivor Ogeday ve Survivor Anıl takıma dahil olduktan sonra işler değişti ve gönüllüler takımı arka arkaya 3 oyun kazandı. Hatta dünkü oynanan ödül oyununda Survivor Ogeday 5’te 5 yaparak takımına büyük bir yarar sağladı.

Survivor ünlüler tarafında ise yine büyük tartışmalar ve anlaşmazlıklar var. Özellikle Survivor Serhat Akın ile adadaki boksörler yani Survivor Adem Kılıççı ile Survivor Sabriye Şengül hiç ama hiç anlaşamıyor. Bu gruplar arasındaki tartışmaların daha ne kadar süreceği ve devam edeceği ise merak konusu.

18 Nisan 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Survivor 18 Nisan 2017 günün oynanan ödül oyunu büyük bir mücadeleye sahne oldu. Bilindiği gibi 17 Nisan 2017 ödül oyununu gönüllüler takımı kazanmış ve güzel bir yemek artı olarak ise Justin Bieber konserine gitmişlerdi. Özellikle bu ödülün kaybedilmesine Survivor Sabriye Şengül çok ama çok üzülmüştü. Peki en çok edilen sorulardan birisi “Survivor 18 Nisan 2017 Ödül oyununu kim kazandı”

Bugünkü oyunu kazanabilmek adına ünlüler takımı da gönüllüler takımı da ellerinden gelen her şeyi ortaya koydular. Survivor 18 Nisan 2017 Ödül oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı çok iyi bir performans sergilediler ve ödül oyununu kazanmayı hak ettiler.

Bugünkü ödül oyunu ise çok değerliydi. Çünkü gönüllüler takımı aileleriyle mesajlaşma şansını yakaladılar.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

4 Yorumlar

  1. çok güzeldi bugünkü yarışma

  2. gönüllüler çok iyi performans sergiledi.

  3. Biz tamam ÜNLÜLER kazandı diye elimizi soğuk suya koymuştuk. Gönüllüler kazandı ama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir