Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 19 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 19 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 19 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor Kıbrıs finali öncesi yarışmacılar çıktıkları her oyunda ellerinden gelenin en iyisini ortaya koyuyor. Bilindiği üzere Survivor 2017 bir ilk yaşandı. İlk defa Türkiye Survivorları ile Yunanistan Survivorları karşı karşıya geldi.

18 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu Türkiye takımı kazandı. Türkiye takımını gönüllüler ve ünlüler temsil etti. Dünkü oyunda şunu gördük ki Türk Survivorları Yunan Survivorlarından çok daha hızlı. Yunan yarışmacıları Türklerin bu kadar hızlı olduğunu görünce “Herhalde Türkiye’de Survivor okulu var” şeklinde yorum yaptılar. 18 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununda bir ara skor 6-1 oldu. Türkler çok büyük bir farka gidiyordu fakat daha sonra Yunan takımı kendini toparladı ve farkı eritti. Fakat bu 1. turu almalarına yetmedi. 1. Tur 10’da bitecek şeklinde oynandı ve Türkiye Yunanistan karmasını 10-7 yenmesini bildi.

19 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Bu haftanın en çok merak edilen sorularından bir tanesi de “Survivor 19 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazanacak” oldu. Türkiye Yunanistan Survivor karşılaşmasında ise büyük ödül 1 hafta Yunanistan 1 Hafta Bodrum tatili. Her iki takımda bu ödülü kazanmayı çok istiyordu. Çünkü yaklaşık 4 aydır ada hayatını yaşayan yarışmacılar bu ödüle çok ihtiyaçları var.

Survivor 19 Mayıs 2017 Ödül oyununu Türk takımı kazandı. Türk takımındaki hem ünlü hem de gönüllü takımındaki yarışmacılar çok iyi bir performans sergileyip oyunu kazanmasını bildiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir