? Survivor 2 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı | Evvel Cevap

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 2 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 2 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı


Survivor 2 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Kıbrıs finali öncesi Dominik adasındaki mücadele gün geçtikçe artıyor. Hem gönüllüler hem de ünlüler takımı oyunları kazanabilmek adına ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar.

Ünlüler takımına baktığımızda Survivor İlhan Mansız’ın sakat olması Survivor Serhat Akın ve Survivor Adem Kılıççı’nın daha fazla efor sarf etmesine sebep oluyor. Survivor İlhan Mansız ayağındaki sakatlıktan dolayı dünkü ödül oyununa da çıkamamıştı. Survivor İlhan Mansız’ın sakat olup yarışmamasına rağmen ünlüler takımı dünkü oyunu kazanmasını bilmişti.

Gönüllüler takımına baktığımızda ise arka arkaya gelen galibiyet serisini dünkü oyunda kaybetmişlerdi. Gönüllüler takımı dünkü oyunda özellikle atışlarda yaşadıkları sıkıntıdan dolayı kaybettiler. Survivor Ogeday çıktığı pek çok oyunu kaybetti. Atışlardaki kötü performans gönüllüler takımının ödül oyununu kaybetmesine sebep olmuştu.

2 Haziran 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Bu hafta en çok merak edilen sorulardan bir tanesi ise; “Survivor 2 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazanacak” 2 Haziran 2017 tarihinde oynanan ödül oyunu kıran kırana geçti. Her iki takımda ödül oyununu kazanmayı çok istiyordu. Ödül oyununda Survivor Ogeday ile Survivor Adem Kılıççı arasındaki tartışma ise dikkat çekiciydi.

Survivor 2 Haziran 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı 2 Haziran 2017 Survivor ödül oyununda çok iyi bir performans sergileyip ödül oyununu kazanmayı hak ettiler.Tek Yorum

  1. Hicbir zaman tutmuyor sizin tahminler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir