Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 2 Mayıs 2017 kim elendi
2017-survivor

Survivor 2 Mayıs 2017 kim elendi

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 2 Mayıs 2017 kim elendi

Survivor 2017 Dominik adasında Kıbrıs finali yaklaşırken heyecan her geçen gün artıyor. Özellikler yarışmacıların kazanma hırsı ve azmi artıyor. Ünlüler takımı müthiş bir çıkış yakalayıp son iki dokunulmazlık oyununu ve 1 Mayıs 2016 Survivor ödül oyununu kazandılar. Ünlüler takımında yarışmalar kazanıldığı sürece hemen hemen hiç tartışma çıkmıyor. Özellikle Survivor Adem Kılıççı dünkü konuşmasında bunu belirtti: “Ben hiç kimseye kin tutmam ve şu an herkese eşit mesafedeyim, aramızda herhangi bir tartışma yok.” açıklamasında bulundu.

Gönüllüler takımında ise resmen kazan kaynıyor. Özellikle gönüllüler 30 Nisan 2017 eleme gününde tartıştı. Tartışmanın konusu ise Survivor Anıl’ın Survivor Burçak’ın ismini yazması idi. Birleşme partisinden sonra dokunulmazlık ile ilgili kurallar değişti. Bir takım dokunulmazlık oyununu 2 sefer üst üste kaybederse o takımda 4 yarışmacı değil sadece 3 yarışmacının ismi yazılabiliyor. 30 Nisan 2017 survivor eleme gününde de 1 kişinin ismi yazılacaktı; fakat Survivor Anıl ve Survivor Burçak’ın 4’er oy alması sonucu her ikisinin de ismi çıkmış oldu.

Bu haftaki eleme potrasına baktığımız zaman ise; gönüllüler takımı 4 aday çıkardı:

  • Survivor Berna
  • Survivor Gökhan
  • Survivor Burçak
  • Survivor Anıl

2 Mayıs 2017 Survivor  kim elendi

Survivor Kıbrıs finaline yaklaşırken tüm yarışmacılar elenmemek ve adada kalabilmek adına her şeyi yapıyor ve adada kalmayı çok istiyorlar. Survivor 2 Mayıs 2017 Survivor Burçak elendi. Survivor Burçak elendiği için çok üzgün olduğunu fakat en büyük hayallerinden birini gerçekleştirdiği için çok mutlu olduğunu belirtti.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir