Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 2 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 2 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 2 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017’de Kıbrıs finali öncesi heyecan gün geçtikçe artıyor. Hem ünlüler takımı hem de gönüllüler takımı ödül oyunlarında olsun, dokunulmazlık oyunlarında olsun ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar. Bunu dünkü oyunda net bir şekilde gördük. 1 Mayıs 2017 Survivor sembol oyununda yarışmacıların hepsi sembol ödülünü kazanabilmek adına çok ter döktüler. Survivor 1 Mayıs 2017 Sembol oyununun kızlar finalini Survivor Sabriye ve Survivor Sema oynadı. Sembol oyunun kızlar finalini Survivor Sema kazandı. Survivor 1 Mayıs 2017 Sembol oyununun erkekler finalini ise Survivor Adem Kılıççı ve Survivor Volkan oynadı. Sembol oyunun erkekler finalini Survivor Volkan kazandı.

Gönüllüler takımına baktığımızda ise özellikle 30 Nisan 2017 eleme gününde Survivor Burçak’ın isminin yazılması gönüllüler arasındaki tartışmayı arttırdı. Survivor Burçak’ın yazılmaması gerektiğini savunanlar ile Survivor Burçak’ın yazılmasının adaletli olacağını savunanlar olarak ikiye bölünmüş durumdalar.

2 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2 Mayıs 2017 Ödül oyununu ise çok ama çok iyi mücadelelere sahne oldu. Her iki takımda bu ödül oyununu kazanabilmek için ellerinden gelen her şeyi ortaya koydular. Survivor 2 Mayıs 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı 2 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununda iyi bir performansla ödülü almayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir