Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 2017 Kıbrıs’a kim gidiyor
2017-survivor

Survivor 2017 Kıbrıs’a kim gidiyor

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 2017 Kıbrıs’a kim gidiyor 

Survivor 2017 tüm hızı ve heyecanıyla devam ediyor. Hem ünlüler takımı hem de gönüllüler takımı Kıbrıs finali öncesi ellerinden gelenin en iyisini ortaya koymaya çalışıyorlar.

Survivor 2017 Birleşme partisinden sonra adada şu an 10 kişi kaldı. Ünlüler takımından 6 kişi gönüllüler takımından ise 4 kişi yoluna devam ediyor.

27 Mayıs 2017 Survivor adasında büyük sembol oyunu oynandı. Sembol oyununda finali Survivor Ogeday ve Survivor Sema oynadı. Survivor Ogeday çok iyi bir yarış sergilemesine rağmen Survivor Sema’yı yenemedi ve Survivor Sema sın büyük sembol oyununu kazanarak Kıbrıs’a gidecek ilk yarışmacı oldu.

“Survivor 2017 Kıbrıs’a kaç kişi gidecek: Survivor 2017 Kıbrıs finali öncesi Kıbrıs’a 5 Survivor yarışmacısı gidecek.”

Survivor 2017 Kıbrıs’a kim gidiyor, Survivor 2017 Kıbrıs’a kimler gidiyor, Survivor 2017 Kıbrıs’a kim gidecek soruları ise bu haftanın belki de en çok merak edilen sorularından birisi. Adada kalan adaylara baktığımız zaman; ünlüler takımından Survivor Sema, Survivor İlhan Mansız, Survivor Serhat Akın, Survivor Adem Kılıççı, Survivor Sabriye Şengül, Survivor Furkan, gönüllüler takımından ise Survivor Elif, Survivor Berna, Survivor Gökhan, Survivor Ogeday kaldı.

Survivor 2017 Kıbrıs’a kimler gidiyor 

Survivor 2017’de Kıbrıs’a kimlerin gideceği merak konusu. Büyük oylama ise halk tarafından yapılacak.

  • Survivor Sema
  • Survivor Serhat Akın
  • Survivor Adem Kılıççı
  • Survivor Ogeday

Bu dörtlü Kıbrıs finaline kalan isimler oldu.

Survivor 28 Mayıs 2017 Voleybol oyununu kim kazandı

Survivor 2017’de artık dokunulmazlık oyunları oynanmayacak. Adadan 5 yarışmacı Kıbrıs finaline gidecek. Acun Ilıcalı ise son bir sefer daha Survivor 2017 ekibi ile Acun Medya ekibinin bir oyun oynamasını istedi. Bu oyun ise voleybol olacak. Survivor yarışmacıları ile Acun Medya ekibi voleybol maçı yapacak. Ödül ise çok büyük. Eğer Survivor 2017 ekibi kazanırsa;

  • Dominik adasında tatil,
  • Yat gezisi,
  • Türk mutfağından açık büfe,
  • Saat

kazanacaklar. Survivor 2017 yarışmacıları bu ödülleri duyunca çok heyecanlandı. Özellikle Survivor Ogeday ve Survivor Furkan çok iddialı konuşarak oyunu kazanacaklarını iddia ettiler.

Voleybol karşılaşması biter bitmez sizlerle sonuçları paylaşacağız.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir