Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları
TIKLAYINIZ

Survivor 20 Mart 2017 dokunulmazlık oyunu kim kazandı

Survivor 23 Mart 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 21 Mart 2017 kim elendi

2017-survivor

Survivor 21 Mart 2017 kim elendiSurvivor 21 Mart 2017 kim elendi

Survivor adasında günler geçtikçe yarışmacıların açlıkları arttığı gibi heyecan da artıyor. Survivor 2017 diğer survivor sezonlarına göre çok daha güzel ve mücadeleci bir şekilde geçiyor. Özellikle ünlüler ve gönüllüler takımının kazanma hırsı ise dikkat çekiyor.

Survivor adasındaki son durum

Dokunulmazlık oyunlarını art arda kaybeden ünlüler adasında ise sular bir türlü durulmuyor. Tam gruplaşmalar bitti derken tekrardan yeni tartışmalar başlıyor. Bilindiği üzere ünlüler adasında şu an için 3 grup var. Bu gruplara baktığımızda ise

  • 1. grupta Survivor Adem Kılıççı, Survivor Şahika, Survivor Sabriye Şengül
  • 2. grupta Survivor İlhan Mansız, Survivor Serhat Akın, Survivor Sema Apak, Survivor Furkan Kızılay
  • 3. Grupta Survivor Çılgın Sedat ve Survivor Pınar’ı görüyoruz.

Ünlüler adasındaki bu gruplaşma hem dokunulmazlık hem de ödül oyunlarına yansıdı. Dokunulmazlık oyunlarına çıkmadan önce bile tartışmalar yaşanıyor ve bu da oyunlara yansıyor. Survivor 20 Mart Dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin belki de en büyük sebeplerinden biriydi bu gruplaşmalardı.

Gönüllüler takımında ise özellikle Berna Keklikler’e ve Survivor Bulut’a karşı bir tepki var. Survivor Bulut “Survivor 20 Mart Dokunulmazlık oyunu“na sakat olduğu iddiasıyla çıkmamış ve yarışma kazanıldıktan sonra bile tepkileri üstüne çekmişti.

HATIRLATMA

Survivor ünlüler takımı 4 haftadan beri dokunulmazlık oyunlarını kaybediyorlar. 

21 Mart 2017 Survivor kim elendi

Survivor ünlüler eleme potasına 4 adayla girdi. İlk defa aynı anda adadaki boksörler Survivor Sabriye Şengül ile Survivor Adem Kılıççı bireysel dokunulmazlık oyunlarını kazandılar. Özellikle Survivor Sabriye Şengül bu hafta eleme potasına girmediği için mutluluktan uçtuğunu belirtti.

Survivor eleme potasındaki isimler ise;

  • Survivor Şahika
  • Survivor Çılgın Sedat
  • Survivor Pınar
  • Survivor Furkan Kızılay

Peki “Survivor 21 Mart 2017 kim elendi

Survivor 21 Mart 2017 salı günü Survivor Sedat adadan elenen son isim oldu. Survivor Sedat adadan ayrıldığı için çok mutsuz olduğunu ama gönlünün her zaman survivor’da olduğunu söyledi.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!