Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 21 Nisan 2017 ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 21 Nisan 2017 ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 21 Nisan 2017 ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 adasında her geçen gün mücadele ve heyecan artıyor. Özellikle birleşme partisinden sonra her iki takımda oyunları kazanmak için ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar. Fakat birleşme partisinden sonra gönüllüler takımından müthiş bir çıkış oldu. Gönüllüler takımı ödül ve dokunulmazlık oyunları dahil arka arkaya 4 oyun kazandılar. Özellikle kazanmış oldukları son 2 dokunulmazlık oyunları gönüllüler takımı açısından çok önemliydi. Çünkü bu kazanılan dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme potasına Survivor Pınar girmiş ve Salı günü elenen son isim olmuştu.

Gönüllüler takımında özellikle Survivor Anıl ve Survivor Ogeday sakatlıkları geçtikten ve takıma katıldıktan sonra takım olarak çok iyi bir çıkış yakaladılar. Hatta geçen hafta Survivor Ogeday sergilediği performans sonucunda performans ödülünü aldı. Survivor Anıl ise Ogeday kadar katkı sağlamasa da takıma dahil olması takımın havasını değiştirdi.

Ünlüler takımında ise müthiş bir düşüş var. Önce 8 oyun üst üste kazanıp daha sonra 4 oyunu arka arkaya kaybettiler. Ünlüler takımında Survivor Pınar elendikten sonra ise takımdaki dengelerin değişeceği görünüyor.

21 Nisan 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Bu haftanın en çok merak edilen sorularından birisi ise “Survivor 21 Nisan 2017 ödül oyununu kim kazandı“. 21 Nisan 2017 günü oynanan ödül oyununu her iki takımda kazanmayı çok istiyordu. Survivor 21 Nisan 2017 ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı 21 Nisan 2017 ödül oyunununda gerçekten de çok iyi bir performans sergilediler ve ödülü almayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir