Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Survivor 21 Haziran 2017 finale kim kaldı

Survivor 10 Şubat 2018 Ödül oyununu kim kazandı

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 22 Haziran 2017 kim şampiyon oldu
2017-survivor

Survivor 22 Haziran 2017 kim şampiyon oldu

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 22 Haziran 2017 kim şampiyon oldu

5 aydan beri devam eden ve izlenme rekorları kıran enlerin Survivor’da bu akşam son bölüm yayınlandı. Survivor 2017 diğer Survivorlardan farklı olarak unutulmaz yarışmacılar ve anılar bıraktı.

Survivor 21 Haziran 2017 günü ise bütün yarışmacılar Survivor’a katıldı. Yarışmacılar daha önce birbirlerine söyleyemediklerini yüzleşme bölümünde söyledi. Survivor Volkan’dan Survivor Elif’e Survivor Nagihan’dan Survivor Eser West’e kadar bütün yarışmacılar Kıbrıs adasındaydı.

21 Haziran 2017 akşamı yapılan sms oylamasında Survivor Ogeday ve Survivor Adem Kılıççı finale kaldı. Ünlüler takımını temsilen Survivor Adem Kılıççı gönüllüler takımını temsilen ise Survivor Ogeday finalde. Her iki yarışmacı da düzgün karakteri, kişiliği ve mücadeleci ruhu ile ön plana çıktı. Survivor Ogeday ve Survivor Adem Kılıççı şu ana kadar diğer yarışmacılardan farklı olduklarını gösterdiler. Türk milleti tarafından ise her iki yarışmacı çok sevildi ki zaten bunu oy potansiyelleri ve aldıkları sms’ler bunu gösteriyor.

Gönüllüler takımından en genç yarışmacılardan biri Survivor Ogeday. Ünlüler takımından ise en mücadeleci yarışmacı Survivor Adem Kılıççı. Peki Survivor 2017’de kim şampiyon olacak?

Survivor takipçilerinin 5 aydan beri merak ettiği sorunun cevabı bugün belli olacak. Saat gece 12’ye doğru oylama bitmiş olacak ve büyük ödülü ya Adem Kılıççı ya da Ogeday kazanacak? Şu an ise Kıbrıs finaline 2017 yarışmacılarının hepsi katılmış ve çok güzel VTRler hazırlanmış.

Survivor 22 Haziran 2017 Survivor Ogeday şampiyon oldu. 

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir