Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 23 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 23 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 23 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor Kıbrıs finali öncesi Dominik adasındaki mücadele artıyor. Her iki takımda çıktıkları oyunları kazanmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Ünlüler takımı ve gönüllüler takımındaki yarışmacılar adada kalabilmek için her şeylerini ortaya koyuyorlar.

Ünlüler takımına baktığımızda ise son günlerde performansında düşüklük olduğunu görüyoruz. Arka arkaya ödül oyunlarını kaybettiler. Ünlüler takımında çok iyi bir dayanışma var fakat şu an itibariyle performans düşüklüğü yaşıyorlar.

Gönüllüler takımına baktığımızda ise son birkaç oyunu kazanıp moral depoladılar. Çok büyük bir düşüş yaşıyan gönüllüler takımı şu an itibariyle biraz da olsa kendilerine gelmiş durumdalar.

23 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Survivor 23 Mayıs 2017 ödül oyunu çok büyük bir mücadeleye sahne oldu. Her iki takım bugünkü ödülü kazanmak için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Survivor 23 Mayıs 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı gerçekten de çok iyi bir performans sergiledi ve ödül oyununu kazandı.

Survivor 23 Mayıs 2017 kim elendi

Bu haftanın belki de en çok merak edilen sorularından bir tanesi “Survivor 23 Mayıs 2017 kim elendi” oldu. Çünkü ilk defa adaylar bu kadar kuvvetli. Kim giderse gitsin o takımın büyük bir güç kaybedeceği kesin. Eleme adaylarına baktığımızda ise;

  • Survivor Volkan
  • Survivor Ogeday
  • Survivor Adem
  • Survivor İlhan Mansız

İlk defa böyle bir eleme potasını görüyoruz. Survivor 23 Mayıs 2017 günü Survivor Volkan elendi. Survivor Volkan elendiği için çok üzgün olduğunu Kıbrıs finalini görmek istediğini belirtti.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir