Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 24 Mart 2017 ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 24 Mart 2017 ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 24 Mart 2017 ödül oyununu kim kazandı

Survivor adasında günler geçtikçe heyecan artıyor. ünlüler ve survivor gönüllüler yarışmacılarında ise bir o kadar da açlık artıyor. 23 Mart 2017 Survivor ödül oyununu kazanan taraf ise ünlüler olmuştu. Ünlüler takımı 3 hafta üst üste bütün dokunulmazlık oyunlarını kaybetmiş ve kan kaybı yaşanmıştı. Arka arkaya 3 yarışmacı ünlüler takımından elenmişti.

Ünlüler takımından zayıf yarışmacıların ayrılması açıkçası ünlüler açısından çok iyi oldu. Gönüllüler takımından özellikle Survivor Erdi çıktığı hemen hemen bütün oyunları kaybediyor ve bu durum da gönüllüler takımı açısından kötü oluyor.

Gönüllüler takımında özellikle Survivor Berna Keklikler ve diğer yarışmacılar arasında ciddi bir anlaşmazlık var. Survivor Berna Keklikler ile Survivor Elif’in tartışması ise dikkat çekiciydi. Survivor Berna Keklikler’in gönüllüler takımının gireceği ilk eleme gecesinde takım arkadaşları tarafından isminin yazılacağı ise aşikar.

24 Mart 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Survivor 24 Mart 2017 ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı 24 Mart 2017 akşamı çok iyi bir performans sergiledi. Survivor 24 Mart 2017 ödül oyununu büyük bir mücadele ortaya koydular.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir