Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 24 Nisan 2017 ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 24 Nisan 2017 ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 24 Nisan 2017 ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Dominik adasında gün geçtikçe heyecan artıyor. Her iki takımda da tartışmalar ve sakatlıklar bitmiyor. Ünlüler takımında ise kriz bitmiyor. Özellikle son iki dokunulmazlık oyununu kaybetmeleri ünlüler takımı için çok kötü oldu. Ünlüler takımı üst üste iki dokunulmazlık oyununu kaybettiği için 3 aday çıkartacak. Üç adayın da ismi belli oldu. Survivor Sabriye, Survivor Şahika, Survivor Sema şu an eleme potasında. Yani ünlüler takımındaki bütün kızlar ilk defa eleme potasına aynı anda girdi.

Gönüllüler takımında ise keyifler yerinde. İki dokunulmazlık oyununu art arda kazanmaları gönüllüler takımı için çok iyi oldu. Uzun zamandan sonra eleme potasına gönüllüler takımından kimse girmedi. Ünlüler takımı bu hafta itibariye 6’ya düşecek.

Ünlüler takımından üç isimden biri gidecek. Bakalım ünlüler takımından elenen isim kim olacak.

24 Nisan 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Her hafta oynanan ödül oyunu bu hafta da çok çekişmeli geçti. Çünkü yarışmacılar 3 aydan beri adada ve açıkları, aile özlemleri arttıkça artıyor. Survivor 24 Nisan 2017 ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı 24 Nisan 2017 Survivor ödül oyununda çok iyi bir performans sergilediler ve ödül oyununu kazanmayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir