Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 25 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 25 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 25 Mayıs 2017 ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Kıbrıs finali öncesi mücadele gün geçtikçe artıyor. Her iki takımda çıktıkları oyunları kazanabilmek adına ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar.

Ünlülüler takımına baktığımızda Salı günü oynanan ödül oyununu kazandılar. Ünlüler takımı geçen hafta Survivor Sabriye’yi eleme potasına koymayarak bir takım olduklarını gösterdiler. Survivor Sabriye yerine Survivor Adem ve Survivor İlhan Mansız bilerek aday olmuş ve gönüllüler takımından Survivor Volkan’ın elenmesini sağlamışlardı.

Gönüllüler takımına baktığımızda ise arka arkaya oyun kaybetmeleri onların moralini bozdu. Gönüllüler takımından Survivor Volkan’ın elenmesi takımın güç kaybetmesine sebep oldu. Survivor Volkan yarışmada kalmak istiyordu fakat Survivor Berna’nın onu eleme potasına koymasından dolayı elenmesine sebep oldu. Gönüllüler takımı Volkan gittikten sonra yarışmalara nasıl çıkacağı ve nasıl bir performans göstereceğini hep birlikte göreceğiz.

25 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Survivor ödül oyunları her zaman için değerli olmuştur. Kazanılan ödüller her iki takım için moral ve motivasyon kaynağı oluyor. Peki “Survivor 25 Mayıs 2017 ödül oyununu kim kazanacak

Survivor 25 Mayıs 2017 ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı çok iyi bir performans sergiledi ve ödülü kazanmayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. evet evet gönüllüler takimi kazandi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir