Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 25 Nisan 2017 kim elendi
2017-survivor

Survivor 25 Nisan 2017 kim elendi

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 25 Nisan 2017 kim elendi

Survivor 2017 bu haftada çok heyecanlı bir eleme gününe sahne oldu. Bilindiği üzere son iki oyunu art arda ünlüler takımı kaybetmiş ve ünlüler takımı bu sebepten dolayı 3 aday çıkartmıştı. Daha önce iki oyunda 4 aday çıkıyordu fakat yeni sistemde bir takım iki oyun üst üste kaybederse 3 aday çıkartıyor.

Bu haftaki eleme adaylarına baktığımız zaman ise;

  • Survivor Sabriye Şengül
  • Survivor Şahika
  • Survivor Sema

isimlerinin yazıldığını görüyoruz. Ünlüler takımındaki ilk defa 3 kadın yarışmacı aynı anda eleme potasına girdi. Ünlüler takımında en son Survivor Pınar elenmişti. Bu hafta ismi yazılan 3 yarışmacının da şansları birbirine eşit.

Survivor da ünlüler takımı dokunulmazlık oyunlarında maalesef iyi bir performans gösteremiyor ve bu haftaki eleme gününden sonra 6 kişi olarak yollarına devam edecekler.

25 Nisan 2017 Survivor kim elendi

Bu haftaki belki de en çok merak edilen sorulardan bir tanesi “Survivor 25 Nisan 2017 kim elendi” Hatta gönüllüler takımı bile kendi aralarında tahmin yapıyorlardı. Survivor 25 Nisan 2017 ünlüler takımından Şahika elendi. Şahika en büyük hayallerinden birisinin Survivor 2017 yarışmasına katılmak olduğunu ve bu hayalini gerçekleştirdiği için çok mutlu olduğunu söyledi.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir