Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 25 Nisan 2017 ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 25 Nisan 2017 ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 25 Nisan 2017 ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Dominik adasında yarışmacılar artık Kıbrıs finali yaklaşırken ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar. Survivor 24 Nisan 2017 ödül oyununu ünlüler takımı kazanmıştı. Ünlüler takımı içi yemek ve kahvaltılıklarla dolu bir buzdolabı kazanmıştı. Bu buzdolabı 2 gün boyunca ünlüler takımında kalacak. Bu ödül ünlüler takımı için çok iyi oldu. Çünkü özledikleri pek çok şey bu buzdolabının içinde var.

Gönüllüler takımı ise dünkü oyunu kaybettikleri için çok üzgündü. Çok değerli bir yemek ödülünü kaybettiler. Ünlüler takımı yemeklerini paylaşmak isterlerdi belki ama format gereği yemekleri tek başına yiyorlar.

Ünlüler takımında ise Sabriye Şengül ve Adem Kılıççı’nın kavgası yine dikkat çekti. Bu ikili yine tartıştı. Survivor Adem’in Survivor Sabriye Şengül’e daha ne kadar katlanacağını ise yarışmanın ilerleyen günlerinde göreceğiz.

Survivor 25 Nisan 2017 ödül oyununu kim kazandı

Survivor 25 Nisan 2017 günü Survivor Anıl ve Survivor Adem Kılıççı sakatlıklarından dolayı yarışamadı. Bugünkü ödül ise iletişim ödülüydü. Ödül iletişim olunca gerçekten de hem ünlüler takımı hem de gönüllüler takımı farklı bir hırsla yarışıyorlar. Survivor 25 Nisan 2017 ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı 25 Nisan 2017 ödül oyununda çok iyi bir performans sergilediler ve iletişim ödülünü almayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir