Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 26 Mart 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 26 Mart 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar

Survivor 26 Mart 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor Dominik adasında her geçen gün yeni olaylar yaşanıyor. 6 oyundur kazanamayan ünlüler takımı Survivor 25 Mart 2017 dokunulmazlık oyununu kazandı. Çok istekli bir şekilde oyunlara çıkan ünlüler takımı bu haftaki 1. dokunulmazlık oyununu almayı çok istiyordu. Survivor Ogeday‘ın parkurda rekor kırmasına rağmen ünlüler takımı Survivor 25 Mart 2017 dokunulmazlık oyununu almayı bildi. Bu haftaki oyunda özellikle Pınar çok iyiydi. Çıktığı 4 oyunu da alarak çok iyi bir performans göstermiş oldu.

Survivor 25 Mart 2017 konseyde kimin ismi yazıldı

Survivor 25 Mart 2017 dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı bireysel dokunulmazlık oyununa çıktılar. Bireysel dokunulmazlık oyununda Survivor Berna Keklikler ile Survivor Tuğçe son oyuna kaldı. Survivor Tuğçe Survivor Berna Keklikler’den daha iyiydi ve 25 Mart 2017 Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan taraf oldu. Survivor Berna Keklikler ise oyunu kaybettiğinden dolayı çok mutsuzdu ama her şeyin nasip kısmet işi olduğunu söyledi.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımından iki isim yazıldı.

  • Survivor Berna Keklikler
  • Survivor Erdi Ünver

26 Mart 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyunu büyük bir mücadeleye sahne oldu. Survivor 26 Mart 2017 dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı “Survivor 26 Mart 2017 dokunulmazlık oyunu“nu kazanmayı çok istiyordu ve parkurlara bu inançla çıktılar dokunulmazlık oyununu kazandılar. Akşamki konseyde eleme potasında Survivor Berna Keklikler ile Survivor Erdi Ünver ile birlikte yazılacak isimler ise merak konusu.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry

Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir