Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

12. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

Eğitime Alternatif Yaklaşımlar: J. T. Gatto’nun Eğitim Bir Kitle İmha Silahı kitabının tüm öğretmenlerce okunarak tartışılması

Ana Sayfa / Sorularınız / Survivor 28 Mayıs 2018 Sembol oyununu kim kazandı kim elendi
Survivor All Star 2018

Survivor 28 Mayıs 2018 Sembol oyununu kim kazandı kim elendi

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 28 Mayıs 2018 Sembol oyununu kim kazandı kim elendi

Survivor Kıbrıs finali öncesi adadaki mücadele gün geçtikçe artıyor. Hem ünlüler takımı hem de gönüllüler takımı oyunlarda çok iyi performanslar sergileyip oyunları kazanmak için ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar.

Ünlüler takımına baktığımızda adada sadece6 kişi kaldılar. Kalan isimlerle birlikte ünlüler takımı çok kompakt bir hale geldi. Hemen hemen bütün yarışmacılar oyunlara bütün enerjilerini vermekte. Fakat özellikle son günlerde ünlüler takımından Survivor Adem ile Turabi arasındaki gerginlik dikkat çekiyor. Survivor Adem ve Turabi 27 Mayıs 2018 Survivor dokunulmazlık oyununda tartışmış ve Acun Ilıcalı tarafından her ikisi de uyarılmıştı. Fakat 28 Mayıs 2018 Survivor sembol oyununda da tartışan ikili arasındaki tansiyon bir türlü düşmek bilmiyor.

Gönüllüler takımına baktığımızda ise  gönüllüler takımının aslında 3 gruba bölündüğünü görüyoruz. 1 grupta Survivor Yağmur ve Survivor Hakan; 2. grupta Nagihan; 3. grupta ise Survivor Anıl, Survivor Damla, Survivor Murat ve Survivor Hilmicem var. Bu gruplaşmalara rağmen Survivor 2018’deki en büyük ödülü kazanan taraf Gönüllüler takımı oldu. Survivor gönüllüler takımı Türkiye ödülü kazandı. Bu ödül onlara büyük bir moral olacak.

28 Mayıs 2018 Survivor sembol oyununu kim kazandı

Bu akşamki en merak edilen sorulardan bir tanesi “Survivor 28 Mayıs 2018 Sembol oyununu kim kazandı“. Oyunlar oynanıp bittikten sonra bunun cevabının sizlerle paylaşacağız.

Survivor 28 Mayıs 2018 kim elendi

Belki de son haftaların en çok merak edilen sorusu ise “28 Mayıs 2018 Survivor’da kim elendi?” Eleme potasındaki adaylara baktığımızda gönüllüler takımında Survivor Yağmur, Survivor Hakan ünlüler takımına baktığımızda ise Survivor Mustafa Kemal ve Survivor Turabi var. Bu haftaki dokunulmazlık kolyelerini ise Survivor Damla ve Survivor Adem kazandı ve birer isim söylediler.

28 Mayıs 2018 Survivor’da gönüllüler takımından Survivor Damla elendi. Survivor Damla potaya giren diğer adaylardan daha az alarak Survivor 2018’de elenen son isim oldu.

0
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir