? Survivor 28 Nisan 2017 ödül oyununu kim kazandı | Evvel Cevap

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 28 Nisan 2017 ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 28 Nisan 2017 ödül oyununu kim kazandı


Survivor 28 Nisan 2017 ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 bu akşamda müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Hem ünlüler takımı hem de gönüllüler takımı ödül oyununu kazanmak için ellerinden gelen her şeyi ortaya koydular. Survivor 27 Nisan 2017 ceza oyununu gönüllüler takımı kazandı. Dünkü ceza oyununda 1. turu gönüllüler takımı, 2. turu ünlüler takımı almış ve ceza oyunu best of’a kalmıştı. Best of’ta ise gönüllüler takımı daha iyi bir mücadele sergiledi ve ceza oyununu kazanan takım oldu. Dünkü ceza oyununu kaybeden ünlüler takımı cumartesi ve pazar günü oynanacak dokunulmazlık oyunlarına 1-0 mağlup başlayacaklar. 1-0 geriden başlamak ünlüler takımı için dezavantaj ve bu anlamda dokunulmazlık oyunlarını kazanabilmek adına daha da fazla efor sarf etmek zorunda kalacaklar. Bu durumu Survivor Serhat Akın’da belirtti ve 5-0 değilde 6-0 alacağız oyunları diye söyledi.

Survivor Serhat Akın‘ın gerçekten de çok ama çok fazla mücadele hırsı var. Bu pek çok oyuna yansıyor ve hemen hemen her oyunda arkadaşlarına bağırıp destek sağlamaya çalışıyor.

28 Nisan 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Survivor 28 Nisan 2017 ödül oyununu her iki takımda kazanmayı çok istiyordu. Fakat gönüllüler  takımı bugün daha iyi bir performans sergilediler. Survivor 28 Nisan 2017 ödül oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımından özellikle Survivor Volkan Çetinkaya çok iyi bir mücadele ortaya koydu.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir