Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 29 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 29 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 29 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Dominik adasında her geçen gün mücadele ve kazanma azmi artıyor. Hem ünlüler takımı olsun hem de gönüllüler takımı olsun çıktıkları oyunlarda çok iyi bir mücadele ortaya koyuyorlar. Survivor 28 Nisan 2017 Ödül oyununu gönüllüler takımı kazandı. 28 Nisan 2017 ödül oyununu best of’a kaldı ve gönüllüler takımı, özellikle Survivor Volkan ve Survivor Tuğçe, çok iyi performans sergilediler.

Survivor ünlüler takımına baktığımızda Survivor Adem Kılıççı’nın sakatlığı tam geçmedi. Survivor Sema ise özellikle Survivor Pınar ve Survivor Şahika gittikten sonra daha çok efor sarf etmek zorunda kalıyor. Nitekim dünkü ödül oyununda 5 sefer parkura çıkmak zorunda kaldı. 28 Nisan 2017 ödül oyununda ise Survivor Sabriye sadece 2 sefer oyuna çıktı ve bunun birini alabildi. Survivor Serhat Akın ve Survivor İlhan Mansız’ın performansları iyi olsa bile oyunları kazanmalarına göstermiş oldukları bu performans yetmiyor.

Survivor gönüllüler takımında ise şu an için her şey yolunda gidiyor. Arka arkaya hem ödül hem de dokunulmazlık hem de ödül oyunlarını kazanmayı bildiler. Sadece adada özellikle Survivor Berna ve Survivor Anıl’ın tartışmaları dikkat çekiyor. Gerçi Survivor Berna her zaman adada tartışacak birini buluyor.

29 Nisan 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 27 Nisan 2017 Ceza oyununu kaybeden ünlüler takımı bugünkü oyuna 1-0 mağlup-geride başladı. 27 Nisan 2017 Survivor ceza oyununu kaybetmeleri ünlüler takımı için çok büyük bir dezavantaj oldu. Survivor 29 Nisan 2017 Dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı 29 Nisan 2017 Survivor ödül oyununda çok iyi bir performans ortaya koyup dokunulmazlık oyununu kazanmayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir