Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 3 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 3 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 3 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor Dominik adasında gün geçtikçe heyecan artıyor. Kıbrıs finaline sayılı günler kala yarışmacılar ödülleri ve dokunulmazlık oyunlarını kazanabilmek adına ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar. Şu an itibariyle ünlüler takımında 4, gönüllüler takımından 4 kişi kaldı.

Ünlüler takımına baktığımızda 1 Haziran 2017 Survivor ödül oyununu kazanarak büyük moral depoladılar. Kazandıkları ödül ise 3 şeften Dünya mutfağı. İtalyan, Fransız ve Çin mutfaklarının en güzel yemeklerini ve tatlılarını yediler. Ünlüler lazanya, karides ve suşiyi çok beğendiler. Ünlüler takımından ise Survivor İlhan Mansız’ın Survivor Sabriye Şengül’e yapmış olduğu şaka ise ünlülerin keyifli dakikalar geçirmesini sağladı. Survivor İlhan Mansız Survivor Sabriye’ye “Vasabi” yemesini ve çok lezzetli olduğunu söyledi. Vasabi ise çok acı bir tür sebze. Vasabiyi yiyen Sabriye Şengül ağzındaki acıdan dolayı havuza gidip su içmek zorunda kaldı.

Gönüllüler takımına baktığımızda ise 2 oyun arka arkaya kaybetmeleri morallerini bozdu. Özellikle dünkü oyunda bayrak yarışında büyük talihsizlikler yaşandı. Survivor Elif silindirde takıldı ve bu sebepten dolayı Survivor Sema çok büyük fark attı. Finali ise Survior Serhat Akın çok rahat bir şekilde yaptı. Survivor Sema ile Survivor Adem Kılıççcı ise tartıştı. Survivor Adem Kılıççı bayrak yarışı sonucunda “İlahi Adalet” diye bağırması gerginliğe sebep oldu.

3 Haziran 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor Dominik adasında artık son dokunulmazlık oyunları oynanıyor. Bu haftanın belki de en çok merak edilen sorularından bir tanesi “Survivor 3 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazanacak

Survivor 3 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı 3 Haziran 2017 dokunulmazlık oyununda çok iyi bir performans sergileyerek dokunulmazlık oyununu kazanmayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir