Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları
TIKLAYINIZ

İlk Yolcu Taşıyan Asansör Kaç Yılında Yapılmıştır

Akbabaların kuluçka süresi ne kadardır

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 3 Şubat 2019 Dokunulmazlık ve Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 3 Şubat 2019 Dokunulmazlık ve Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 3 Şubat 2019 Dokunulmazlık ve Ödül Oyununu Kim KazandıBugünün önemli haberlerinden bir tanesi olan “Survivor 3 Şubat 2019 Dokunulmazlık ve Ödül Oyununu Kim Kazandı” haberini inceleyeceğiz.

Survivor 3 Şubat 2019 Dokunulmazlık ve Ödül Oyununu Kim Kazandı

Sonunda Survivor 2019 yarışması başladı. Her sene olduğu gibi bu senede Survivor yarışmasını sizler için takip edeceğiz. Survivor 2019’un ilk gününde Türkiye takımı müthiş bri performans göstererek hem dokunulmazlık hem de ödül oyununu kazandı. Survivor 2 Şubat 2019 Dokunulmazlık ve Ödül Oyununu Türkiye kazandı. Türkiye takımı ilk gün fırtına gibi esti ve baraka ödülünü ve erzak ödülünü kazanan taraf oldu.

SURVİVOR 3 ŞUBAT 2019 DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 3 Şubat 2019 Dokunulmazlık oyunu çok heyecanlı bir şekilde başladı. Bilindiği üzere Türkiye takımı çok iyi sporculardan kurulu bir takım. 3 Şubat 2019 Survivor dokunulmazlık oyununu Türkiye kazandı.

SURVİVOR’DA 3 ŞUBAT 2019 ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ödüller Survivor yarışmasının olmazsa olmazlarındandır. Ödül oyunlarını kazanmak demek o takımın diğer yarışmalara daha güçlü çıkması anlamına gelir. 3 Şubat 2019 Survivor ödül oyununu Türkiye kazandı. Türkiye takımı fırtına gibi esmeye ve Yunan takımını darma duman etmeye devam ediyor. Başarılar Türkiye.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!