Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 30 Mayıs 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 30 Mayıs 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 30 Mayıs 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 2017 dokunulmazlık oyunları kıran kırana geçiyor. Kıbrıs finali öncesi dokunulmazlık oyunlarının önemi artıyor. Hem ünlüler hem de gönüllüler takımı çıktıkları oyunlar ne olursa olsun kazanmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar.

Ünlüler takımına baktığımız zaman son zamanlarda bir düşüş yaşadıklarını görüyoruz. Özellikle Sabriye’nin kötü performansı ünlüler takımının oyun kaybetmesine sebep oluyor. Bilindiği üzere Survivor 29 Mayıs 2017 Dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımının kazanmasında belki de en büyük etken Survivor Sabriye’nin kötü performansı. Dokunulmazlık oyunu kaybedildikten sonra da Survivor Sabriye’nin ismi oylama sonucu çıktı. 29 Mayıs 2017 Survivor bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Survivor Adem Kılıççı ise Survivor Furkan’ın ismini söyledi. Şuan da ünlüler takımında eleme potasında iki isim var: Survivor Sabriye ve Survivor Furkan.

Gönüllüler takımına baktığımızda ise özellikle Survivor Gökhan’ın artan performansı dikkat çekici. Survivor Gökhan Survivor Volkan elendikten sonra çok daha fazla oyuna çıktı ve performansını arttırdı. Survivor Ogedey’ın da performansının iyi olduğu zamanda gönüllüler takımı oyun kaybetmiyor.

30 Mayıs 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Bu haftanın belki de en çok merak edilen sorularından bir tanesi “Survivor 30 Mayıs 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazanacak?” Kıbrıs finali öncesi oynanacak son Survivor dokunulmazlık oyunları çok değerli.

Survivor 30 Mayıs 2017 Dokunulmazlık oyununu gönüllüler  takımı kazandı. Gönüllüler takımı 29 Mayıs 2017 Survivor dokunulmazlık oyununda iyi bir performans sergileyip dokunulmazlık oyununu almayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir