Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Survivor 30 mart 2017 ceza oyunu kaybeden takım ne kaybedecek

31 Mart 2017 Survivor ödül oyunu kim kazandı

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 31 Mart 2017 ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 31 Mart 2017 ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 31 Mart 2017 ödül oyununu kim kazandı

Survivor ödül oyunları her zaman Dominik adasında çok heyecanlı geçiyor. Survivor 2017’de günler geçtikçe ödül oyunlarının ödülleri de büyüyor. Bundan sonraki ödül oyunlarında Acun Medya ekibi ödül oyunlarını güzelleştirerek adadaki rekabetin artmasını sağlayacaklar.

Survivor 30 Mart 2017 ceza oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı bilindiği üzere ilk oynanan ceza oyununu kaybetmiş ve bu sebepten dolayı da evleri, barakaları yıkılmış, 1 hafta evsiz, barakasız bir şekilde yaşamışlardı. İkinci defa oynanan ödül oyununu kazanarak bu hafta oynanacak oyunlarda büyük avantaj elde ettiler. Çünkü rakip takım her oyuna -1 olarak başlayacak. Yani gönüllüler takımı -1 olarak oyunlara başlayacak. Takımda her oyunu kaybeden Survivor Erdi Ünver ile birlikte -1 cezasını almaları gönüllüler takımının işini bir hayli zorlaştıracak gibi.

31 Mart 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017’de 30 Mart günü verilecek ödül merakla bekleniyor. 31 Mart 2017 Survivor fragmanını izlediğimizde ise ödülü gören yarışmacıların çok ama çok sevindiğini ve şaşırdığını gördük. Bu haftaki ödül kesinlikle büyük bir ödül. Peki “Survivor 31 Mart 2017 ödül oyununu kim kazandı“. Bu hafta ünlüler takımı da gönüllüler takımı da çok iyi bir performans sergiledi. Survivor 31 Mart 2017 ödül oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı bu haftaki ödül oyununda çok iyiydi. Oyunları alarak ödülü kazanmayı bildi. Bu haftanın ödülü ise Migros’un ürettiği et çeşitleri oldu. En çok merak edilen ise hafta sonu oynanacak dokunulmazlık oyunlarını kim kazanacak?

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir