Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 31 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 31 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 31 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor Kıbrıs finali öncesi Dominik adasındaki mücadele ve hırs gün geçtikçe artıyor. Hem ünlüler hem de gönüllüler takımı oyunları kazanabilmek adına ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar. Şu an itibariyle gönüllüler takımında 4 ünlüler takımında ise 5 yarışmacı kaldı.

Ünlüler takımına baktığımızda ise uzun zamandan sonra tartışmalar oldu. Survivor 30 Mayıs 2017 tarihinde Survivor Furkan elendi. Survivor Furkan Sabriye ve İlhan Mansız ile aynı potadaydı. Dün Furkan’ın elenmesine ise adadaki herkes üzüldü. Acun Ilıcalı’da ilk defa bir yarışmacının elenmesine bu kadar çok üzüldüğünü belirtti. Furkan elendiğini duyduğu an önce şaşırdı daha sonra kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasını yaparken ise duygulu anlar yaşandı. Özellikle Survivor’a katıldıktan sonra Serhat Akın gibi bir abiye ve Sema gibi bir ablaya sahip olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi. Survivor Furkan herkese sarıldı ve Dominik adasından ayrıldı.

Gönüllüler takımına baktığımızda ise şu an için her şey yolunda görünüyor. 2 dokunulmazlık oyununu da arka arkaya kazanarak adada 4 kişi kalmayı garantilediler. Gönüllüler takımında özellikle Survivor Gökhan’ın performansını arttırması gönüllüler takımının oyunları arka arkaya kazanmasını sağlıyor.

31 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Survivor Kıbrıs finali öncesi ödül oyunları ve ödüller daha fazla değerleniyor. Peki “Survivor 31 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazanacak?” Bu haftaki ödül oyunu kıran kıran geçti.

Survivor 31 Mayıs 2017 Ödül oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı çok iyi bir performans sergiledi ve ödül oyununu kazanmayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir