? Survivor 4 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı | Evvel Cevap
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 4 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 4 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 4 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor Dominik adasındaki her yarışma kıran kırana geçiyor. Her iki takım çıktıkları oyunları kazanmak uğruna çabalıyorlar. Survivor 3 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı. Dünkü bireysel dokunulmazlık oyununu ise Survivor Berna kazandı. Gönüllüler takımı 4 Haziran 2017 dokunulmazlık oyununu kaybettiklerinden dolayı eleme potasına iki aday çıkardı. 1. aday 3 oyla Survivor Gökhan oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Survivor Berna ise Survivor Elif’in ismini söyledi.

Ünlüler takımına baktığımızda ise son 3 oyunu art arda kazandılar. Ünlüler takımı şu an için çok güzel bir çıkış yakaladı. Her ne kadar Survivor İlhan Mansız sakatlığından dolayı oynayamasa da ünlüler takımı çıktıkları oyunları kazanmasını biliyorlar. Ünlüler takımı her oyunu büyük bir hırsla çıkıyor.

Gönüllüler takımına baktığımızda ise performans açısından bir düşüş gözlemleniyor. Bir ara gönüllüler takımı galibiyet serileri almıştı fakat şu an ise art arda oyun kaybediyor. 3 Haziran 2017 eleme gününde ise bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Survivor Berna’nın Survivor Elif’in ismini söylemesi Elif’in moralini bozdu. Survivor Berna ise buraya şampiyon olmak için geldiğini ve herkesin adını söyleyebileceğini belirtti.

4 Haziran 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor Doninik adasındaki her dokunulmazlık oyunu artık çok kritik. Peki “Survivor 4 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu kim kazanacak”

Survivor 4 Haziran 2017 Dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı 4 Haziran 2017 dokunulmazlık oyununda çok iyi bir performans sergileyip dokunulmazlığı almayı hak ettiler.

Survivor 4 Haziran 2017 Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Bireysel dokunulmazlık oyunları ise Kıbrıs finali öncesi önemi çok daha fazla oluyor. Bireysel dokunulmazlık oyunu ise biraz sonra oynanacak.

Survivor 4 Haziran 2017 Bireysel dokunulmazlık oyununu Sabriye Şengül  kazandı.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir