Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Survivor 2 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 5 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 4 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 4 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 4 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Kıbrıs finali öncesi heyecan git gide artıyor. Ünlüler takımı olsun gönüllüler takımı olsun çıktıkları her oyunu kazanmak istiyorlar. Ödül oyunlarındaki ödüller de git gide artıyor.

Ünlüler takımına baktığımızda takımın çok iyi bir hava kazandığını görüyoruz. Özellikle takımdaki zayıf halkaların adadan gitmesi, takımın kemik kadrosunun oluşması çıktıkları her oyunda iyi bir performans sergilemelerini saplıyor. Ünlüler takımında Survivor Sema, kız sayısının eksik olmasından kaynaklı, çok fazla oyuna çıkıyor. Ama çıktığı hemen her oyunu da kazanmayı biliyor. Bu haftada kızlarda performans ödülünü kazanan kişi oldu. Survivor Serhat Akın’da eski performansına kavuşması takımı kuvvetlendirdi.

Gönüllüler takımında ise bir düşüş gözlemleniyor. Bilindiği üzere gönüllüler takımında en son giden yarışmacı Survivor Burçak oldu. Gönüllüler takımındaki zayıf halkalar elenene kadar bazı yarışmaları kaybetmeye devam edecek gibi görünüyor. Ama Survivor Ogeday ve Survivor Volkan’ın göstermiş oldukları olağanüstü performans oyunların bayrak yarışına gitmesini sağlıyor.

4 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Survivor 4 Mayıs 2017 Ödül oyununun ödülünü duyan yarışmacılar çok sevindi. Her iki takım kazanmak için ellerinden gelen her şeyi ortaya koydu. Survivor 4 Mayıs 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı çok iyi bir performans sergiledi ve 4 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu kazanan taraf oldu.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir