Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 4’ün 1’i oyunu nedir
survivor-4-un-1-i-oyunu

Survivor 4’ün 1’i oyunu nedir

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 4’ün 1’i oyunu nedir

Survivor dördün biri oyunu 

TV8 ekranlarında her hafta yayınlanan ve ülkemizin en çok seyredilen yarışması olan Survivor 27 Şubat 2017 günü yepyeni bir sürprizle devam etti. Acun Ilıcalı 2017 Survivor yarışmasında birçok ilkin yaşanmasını sağlıyor. İlk defa ceza oyunu oynandı ve yarışmacılar ellerindekini kaybetmemek için oynadılar ve savaştılar.

Peki “Survivor 4’ün 1’i oyunu nedir?” 

Survivor dördün biri oyunu Acun Ilıcalı tarafından ilk kez duyuruldu. Survivor 4’ün 1’i oyunu oyunu Survivor takipçileri için bir yenilik. Survivor dördün biri oyunu Türk Telekom işbirliği ile gerçekleştirildi. Bilindiği üzere Türk Telekom Survivor 2017 yarışmasının resmi sponsoru. Bu anlamda eğer “Survivor 4’ün 1’i oyunu nedir” nu oynamak istiyorsanız mutlaka Türk Telekom üyesi veya Türk Telekom hattınızın olması gerekiyor.

Survivor Shop 

Survivor 4’ün 1’i oyunu” sürekli ve düzenli oynayarak para biriktiriyorsunuz. Peki bu paralar nerde birikiyor? Oynadığınız oyunda biriken paraları Survivor Shop’ta harcıyorsunuz.

Survivor Shop ne işe yarar neler alınır

Survivor 4’ün 1’i oyunu” oynayarak kazandığınız paralar ile Survivor Shop’tan şunları alabilir ve sahip olabilirsiniz.

  • En sevdiğiniz Survivor yarışmacısından imzalı t-shirt
  • En sevdiğiniz Survivor yarışmacısı ile tanışma imkanı
  • En sevdiğiniz Survivor yarışmacısı ile yemek yeme imkanı
  • Survivor 2017 adasına misafir olma imkanı

Survivor Arena – 4’ün 1’i Nasıl Oynanır?

Aslında Survivor Arena 4’ün 1’i oyunu çok kolay bir oyun. Oyun birinci sıradan başlıyor ve her sırada 4 kutucuk var. Bu 4 kutucuktan 3’ü yeşil 1 tanesi ise kırmızı. Önemli olan kırmızı kutuyu açmamak. İlerleyebilmek için sürekli olarak yeşil kutuyu açmak gerekiyor eğer kırmızı kutuyu açarsanız oyunda ilerleyemezsiniz.

Acun Ilıcalı 2017 Survivor’da pek çok yenilik yaptı. İlerleyen günlerde “Survivor dördün biri oyunu” na ve “Survivor Shop”a Survivor izleyicilerinin nasıl ilgi göstereceği ve ne kadar katılacağı merak konusu.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir