Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 5 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 5 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 5 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 son hızıyla devam ediyor. Kıbrıs finali öncesi artık son dokunulmazlık ve ödül oyunları oynanmakta. Her iki takımda oyunları kazanmak uğruna ellerinden gelen her şeyi ortaya koymakta.

Gönüllüler takımına baktığımızda 4 Haziran 2017 dokunulmazlık oyunu kazandılar. Fakat en son elenen yarışmacı gönüllüler takımından oldu. Adaya veda eden son isim gönüllüler takımından Survivor Gökhan oldu. Survivor Gökhan eleneceğini hiç hissetmediğini fakat Survivor 2017’ye katıldığı için gururlu ve mutlu olduğunu söyledi. Survivor Gökhan’ın elenmesiyle gönüllüler takımı 3 kişi kaldı. Survivor Ogeday, Survivor Elif, Survivor Berna.

Ünlüler takımına baktığımızda ise şu an her şey yolunda görünüyor. Dünkü ödül oyununu kaybetmelerine rağmen elenen isim kendi takımlarından olmadı. 4 Haziran 2017 dokunulmazlık oyununu ise kıl payı kaçırdılar. 1. Turu ünlüler 2. Turu gönüllüler kazandı. Oyun bayrak yarışına kaldı ve bayrak yarışını gönüllüler takımı kazandı. Ünlüler takımının dünkü oyunu kaybetmesinde en büyük etken Survivor Sabriye oldu. Survivor Sabriye dün çıkmış olduğu bütün oyunları kaybetti.

Survivor 2017’de kurallar değişti. Artık oyunlar 2 tur şeklinde oynanmayacak. Oyunlar 1 tur ve 10’da bitecek şekilde oynanacak. Bu durumda Survivor Ogeday tek erkek yarışmacı olduğu için karşı takımdaki bütün erkek oyunculara karşı tek başına oynayacak.

5 Haziran 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Bu haftanın büyük ödülü ise Küba gezisi. Yarışmacılar Küba gezisine Dominik adasında kendilerini bekleyen uçakla gidecekler. Peki “Survivor 5 Haziran 2017 Ödül oyununu kim kazanacak“, “Survivor 5 Haziran 2017 Küba ödülünü kim kazandı.”

Survivor 5 Haziran 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı 5 Haziran 2017 ödül oyununda çok iyi bir performans sergileyip Küba ödülünü kazanmayı hak ettiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir