Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Survivor / Survivor 5 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 5 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


Survivor 5 Mayıs 2017 Ödül oyununu kim kazandı

Survivor 2017 Dominik adasında Mayıs ayına geçtiğimiz günlerde oynanan oyunlarda kıyasıya bir mücadele yaşanıyor. Adadaki birleşme partisinden sonra gönüllülerin çıkışı dikkat çekmişti. Gönüllüler takımı arka arkaya oyunlar kazanmış ve hatta ünlüler takımının sayısının azalmasına sebep olmuşlardı.

Ünlüler takımına baktığımızda son 1 haftadır oynanan bütün oyunları kazandılar. Çok iyi bir galibiyet serisi yakalayan ünlüler takımında şu an işler yolunda. En son oynanan Survivor 4 Mayıs 2017 Ödül oyununu da ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımında zayıf halkalar elendikçe takımın kemik kadrosu oluştu ve çıktıkları tüm yarışmaları kazanmayı bildiler. Ünlüler takımın kazandıkları bu yarışmalar ise onlara çok iyi bir moral kaynağı oldu ve aralarındaki tartışmalar yok denecek kadar azaldı.

Gönüllüler takımına baktığımızda ise gönüllüler takımında tam bir kaos ortamı var. Yarışmaların arka arkaya kaybedilmesi gönüllüler takımının moralini tamamen bozdu. Gönüllüler takımındaki bazı yarışmacılar ise artık oyun kazanamayan gönüllülerin adadan gitmesi gerektiğini savunuyor.

5 Mayıs 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Survivor 5 Mayıs 2017 günü Dominik adasında oynanan ödül oyunu büyük bir mücadeleye sahne oldu. Her iki takımda ödül oyununu kazanmayı çok ama çok istiyordu. Survivor 5 Mayıs 2017 Ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı çok iyi bir performans ortaya koyup galip gelmeyi ve ödülü kazanmayı bildiler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir