? Survivor 6 Mayıs 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı | Evvel Cevap

Ana Sayfa / Survivor / Survivor 6 Mayıs 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı
2017-survivor

Survivor 6 Mayıs 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı


Survivor 6 Mayıs 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor 2017 bu akşamda çok çekişmeli mücadelelere sahne oldu. Kıbrıs finali öncesi her iki takımdaki yarışmacılar oyunları kazanabilmek adına ellerinden gelen her şeyi ortaya koyuyorlar. Bilindiği üzere Survivor 5 Mayıs 2017 ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı çok iyi bir galibiyet serisi yakaladı ve ödül oyunlarını silip süpürdü. 5 Mayıs 2017 günü Survivor ödül oyununun ödülü ise Nusret’in kendi elleriyle yapmış olduğu etler oldu. Dominik adasında zor günler yaşayan yarışmacılar için bu ödül oyunu ünlüler takımı için çok iyi oldu.

Survivor 6 Mayıs 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazanacak

Gönüllüler takımına baktığımız zaman ise takımda büyük bir tartışmanın olduğunu görüyoruz. Özellikle 5 Mayıs 2017 Survivor ödül oyunununda Ogeday sinirinden patladı. Bu kadar sinirlenmesin de ise haklıydı. Çünkü 5 Mayıs 2017 ödül oyununda gönüllüler takımı 12 oyuna çıktı ve sadece 2 oyun alabildiler. Bu iki oyununda bir tanesini Berna diğerini ise Elif aldı. Ogeday Furkan’la çıktığı oyunu kaybettikten sonra: “Bu takımdan Anıl, Gökhan ve Berna gidecek.” diye bağırdı. Survivor Ogeday bu yarışmacılar olduğu sürece oyun kazanamayacakları inancında.

6 Mayıs 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Bu haftanın belki de en çok merak edilen sorularından bir tanesi “Survivor 6 Mayıs 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazanacak.” Gönüllüler eğer takımlarının güçlenmesini istiyorsa mutlaka ama mutlaka takımdaki zayıf halkaların gitmesi gerekiyor. Çünkü ünlüler takımı şu an ideal kadrolarını oluşturdular.

Survivor 6 Mayıs 2017 dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı 6 Mayıs 2017 Dokunulmazlık oyununda çok iyi bir mücadele ortaya koyup ödülü almayı hak ettiler.Tek Yorum

  1. teşekkür ederiz güzel bir yayın olmuş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir